Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhiggyem amit mond?

Figyelt kérdés
még augusztusba ismertem meg a srácot akkor egy párszor randiztunk majd összevesztünk és elváltak útjaink majd nekem kapcsolatom lett(ami közbe megromlott és vége is lett de mind1) aztán dec elején irt a srác hogy találkozzunk beszélni szeretne, összefutottunk meghivott egy kávéra és közbe előadta hogy mennyire hülye volt hogy anno elengedett és hogy hiányzom meg szeret meg ilyenek...én meg persze reflexből nem vettem komolyan, aztán folyamat irogatott minden reggel jött a jó reggelt üzi folyamat talizni akart annak ellenére is h én sokszor mondtam h nem... amikor exem miatt kibuktam és neki sírtam is aranyos volt és megértő,probált tanácsot adni de a szemébe láttam h ez rossz neki. szilvesztert is együtt töltöttük bemutatott a barátainak, az egész estét ő állta nekem,majd 3án összejöttünk, azóta hazavitt bemutatott nagyanyjának meg majdnem minden nap talizunk, ha vizsgázom velem izgul és elvárja h azonnal hivjam ha van eredmény, közbe folyamat mondja h mennyire szeret meg hiányzom meg majd költözzek oda hozzá meg hogy nem zavarja ha bizalmatlankodom még vele a múlt miatt csak ne haggyam el..én mégse tudom hogy higgyek e neki..félek pofára esek megint..jogos, vagy csak én vagyok paranoid?
2015. jan. 8. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
igen
2015. jan. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Énem olvastam el amit írtál de egyetértek az előttem szolóval
2015. jan. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Csak te vagy paranoid :D

Nekem ez túl gyors tempo is, srác már nagyon régóta vágyik rád, ebből a néhány sorból ez jön le, és most hogy úgy érzi megkapott, már a költözést is tervezgeti... Reméljük nem érzed majd úgy, hogy megfojt

2015. jan. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha azt nézzük, hogy bemutatott a barátainak és a nagyanyjának akkor szerintem komolyan gondolja. Általában akkor mutatjuk be a másikat társaságban ha komolyan gondoljuk vele.
2015. jan. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy tök normális dolog a srác részéről,viszont Te nem nem hiszel a barátodban,hanem unod.

Nekem kicsit úgy jött le a leírásod,mintha panaszkodnál és nem örömmel lennél vele. Eleve,ha mindent megtesz érted és haza visz(!) az már nagy szó.

Szóval vagy fogadd el a barátodat és ne panaszkodj vagy engedd el,hagy szeressen mást !

2015. jan. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
egyszer már nagyon csúnyán felültett augusztusba és félek megint ez lesz...
2015. jan. 8. 18:39
 7/10 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Ez nem paranoia.Az agy az adott elethelyzetben ad egy valaszt,ezert szerintem az elso reakciod volt a jo.A masik:Ha valami azt mondja hogy ne hagyj el engem,az az ember gyenge erzelmileg,es biztonsagbanalarja magat erezni de ez nem Jo a masiknak.Vannak mas ferfiak a vilagon akik nem labilisak erzelmileg.
2015. jan. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Onnan tudod,hogy egy pasi komolyan gondolja veled,ha bemutat a haverjainak!Higgy neki,megjött az esze.A pasik ilyenek,csak utólag gondolják át a dolgokat!
2015. jan. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2015. jan. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
24 mindketten 1 hó van köztünk
2015. jan. 8. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!