Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha megkéritek a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha megkéritek a párotok kezét és Ő nemet mond, akkor mit reagálnátok? Lányok! Hogy mondanátok el, hogy még nem akrajátok?

Figyelt kérdés
Nem vagyok ilyen helyzetben, csak érdekel a véleményetek. Lányok, ti hogy mondanátok el, hogy ne bántsátok meg?
2015. jan. 8. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
ilyenre nem kerülhet sor, mert csak akkor kérném meg a kezét, ha már érzem rajta, h kész hozzám jönni. ha meg ekkor nemet mondana, akkor a kapcsolat is ennyi volt.
2015. jan. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs hogyan reagálnék. Remélem soha nem kell majd ilyet átéljek.

Egy biztos: ürességet éreznék.

2015. jan. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nemet mond, nem azt jelenti, hogy nem szeret. Csak nem akar (még?) elköteleződni. Nem mindenki a klasszikus dolgokra van beállva - házasság, kölykök, stb. Tiszteletben tartanám a válaszát és, ha szükségét érzem, leülnék vele beszélgetni.
2015. jan. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy normális kapcsolatban, ahol van létjogosultsága az eljegyzésnek, ott a házasság téma már biztosan előjött korábban, és a felek ismerik a másik elképzelését, jelenlegi hozzáállását. Ha nem így van, akkor nem kell megkérni a másik kezét.
2015. jan. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Apró jelekből észrevettem hogy meg akarja kérni a kezem leültem beszéltem vele elmondtam hogy igent mondanék de nem most viszont nemet sem csak korai, ilyen helyzetben voltam.
2015. jan. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vagyok teljesen biztos benne, hogy igent mond, nem kérem meg.
2015. jan. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!