Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek nincsenek kétségeitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nincsenek kétségeitek a házassággal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Itt elsősorban az egész életre való elköteleződésre gondolok, nem a jogi állapotra. :)
2015. jan. 8. 21:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

De.


21/F

2015. jan. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Már nincsenek, mert elváltam. :)
2015. jan. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
Az ember evolúciósan nem a hosszútávú (3-5 évnél tartósabb) elkötelezettségre van kitalálva.. legalábbis olyan értelemben, hogy feltétlen és kizárólag egy személyre korlátozódjon a figyelme.. Ennek a nem megfelelő kezeléséből következik a rengeteg megcsalás, stb..
2015. jan. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Sose tudtam egy valakivel sokáig leni, szóval nekem nincs kétségeim, hogy a házasság nem nekem van.
2015. jan. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nincs, egy váláson már túl vagyok amúgy is :)
2015. jan. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
A házasságkötésünk előtt voltak, így öt évvel utána sincsenek.
2015. jan. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

De van. Nem hiszek az igaz, sirig tarto szerelemben.

Semmi sem tart orokke.

2015. jan. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ja, hogy úgy általában! Általában vannak, ahogy megnézek egy-két házasságot. A sajátommal kapcsolatban nincsenek. :)

6. voltam.

2015. jan. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

de hát az annyira jó, szépen ki van öltözve mindenki, olyan romantikus, meg tök jó nap, most mi lehet azzal a baj, mondjátok már meg. :DDD

most próbáltam leírni egy kis hülye fiatal csaj nézetét a házasságról.

2015. jan. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen 9-es igazad van.

Miért nem elég egy olyan esküvő ami csak úgy meg van rendezve, semmi hivatalos papír, csak egy pap meg egy ámen meg buli és mindenki jól jár :)

2015. jan. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!