Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 15 éves lányra vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 15 éves lányra vagyok féltékeny 19 éves létemre, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elég gáz a helyzet.

3 éve vagyok a párommal, ő 18, én 19.

Minden jól ment a kapcsolatunkban egészen 2013 októberig, mikor is jött a gimnáziumba egy kilencedikes kislány(Húgommal kb. egy idős). Nos, a barátommal megismerkedtek, és a barátom oda lett érte. MINDEN ESTE beszélgettek chaten, a barátomnak a "legjobb barátja" lett. AMikoris elkezdtek beszélgetni, a barátom mindig takargatta előttem a facebookját. Májusban megkértem, hogy had olvassam el a beszélgetéseit, de nem engedte, közölte, hogy én nem bízom benne. Rávettem, hogy megmutassa, és ami fogadott, az sokkolt. Verseket küldözgetett a csajnak, dalszövegeket, olyanokat írt neki, hogy: "Miért nem mondod soha, hogy szeretsz?", meg:" <33333333333333", a csaj meg erre vissza írta, hogy szereti. Úgy szakadt meg a beszégletésük, hogy a csaj januártól nem írt neki vissza. VÉGIG volt megérzésem, hogy tetszik neki a csaj, de senki nem hitt nekem.

A barátom ezerszer megbánta, bocsánatot kért, és azóta 1000%-osan kicserélték(még jobb a kapcsolatunk, mint előtte volt). Azóta majdnem egy év eltelt, és tényleg, a párom minden téren megváltozott, mindig keres, hív, többet bókol, többet lep meg ajándékokkal, elvisz ide-oda, sokkal több időt töltünk együtt, megadta a jelszavát facebookra, mindig közli, ha van valami csaj aki beszélget vele, ő kerüli a nőket, stb.

De ennek ellenére mindig ha meglátom a csajt, kivagyok. Csúnyának érzem magamat, mindig a csajhoz hasonlítom magam. Nem tudom túltenni magam a történteken,úgy érzem, nem vagyok szerethető.

A csajt mindenki jó csajnak tartja, tipikus szépség, jó test, felnőttes arc, könnyűvérű, de mégis mindenkinek HOSSZÚTÁVRA kell, míg ezzel szemben itt vagyok én, aki nem tetszik a férfiaknak.

Ezek után úgy érzem, hogy én sose vehetem fel a versenyt.

A barátom ezekről az érzéseimről nem tud, mert most ezen kívül annyira jó minden.

Mit tudnék tenni, hogy végre feldolgozhassam?

Kérlek, aki tud segíteni, írjon, mert elegem van, hogy a csaj kísért(nem viccelek, álmodtam is már vele).


2015. jan. 8. 21:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha ennyire pozitívan kicserélték a párodat, lehet el kéne beszélgetned vele erről, hátha meg tud nyugtatni picit. :) Egy kiadós beszélgetés után te is sokkal jobban fogod érezni magad + nem leszel feszült, amit máskülönben meg megérezhet rajtad.
2015. jan. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nekem az expasim excsaja volt ilyen.

Elég sokat elárul, hogy már csak ex...


Én a szakítás után tudtam megszabadulni a csaj gondolatától.

2015. jan. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

elolvastam,de nem szoktam ilyen hosszú kérdéseket elolvasni.

Először is.: egy tanács: Ne hasonlítgasd máshoz magad.

Ezzel csak fájdítod a szíved, szóval, ezt ne csináld.

Amikor írtad, hogy a csaj azt írta a srácnak, hogy szereti, na ott majdnem aztmondtam, hogy jó, itt lesz vége a kapcsolatotoknak. De nem.

Mondjuk, igen sz*r helyzet, egy "topmodellel" versenyezni, de ha a srác téged szeret,és téged lát szebbnek akkor erre gondolj.

Legyen több önbizalmad, jobban szeresd magad. Ne tartsd csúnyának magad, mert ha a srác veled akar lenni, és nem a másik csajjal, akkor téged szebbnek lát.

Ha gondolod írj privit,megpróbálok tanácsokat adni.

2015. jan. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Hát azért egy 15 éves lánynak már lehetnek érzései, és egy 18 éves fiú igen is érezhet valamit egy 15 éves lány iránt. Ezért úgy gondolom, hogy teljesen normális, hogy féltékeny vagy azok után amit a barátod tett.

....

"A barátom ezerszer megbánta, bocsánatot kért, és azóta 1000%-osan kicserélték(még jobb a kapcsolatunk, mint előtte volt). Azóta majdnem egy év eltelt, és tényleg, a párom minden téren megváltozott, mindig keres, hív, többet bókol, többet lep meg ajándékokkal, elvisz ide-oda, sokkal több időt töltünk együtt, megadta a jelszavát facebookra, mindig közli, ha van valami csaj aki beszélget vele, ő kerüli a nőket, stb"

...

Bár nem szeretném az ördögöt a falra festeni, de a fiúk néha akkor viselkednek így, ha éppen megcsalják a párjukat, szóval azért légy óvatos. Az, hogy nem szakít veled az nem jelent semmit, attól még lehet "balkézről" valakije.

2015. jan. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát igen, most valószínűleg egy önértékelési válságba kerültél azért, mert a barátod egy másik lány iránt táplált vagy táplál igazán pozitív érzéseket. Azért érzed azt, hogy nem tetszel a férfiaknak nem vagy szerethető karakter. Szóval egy saját magad meghatározásánál fontos személy nyilvánította ki, hogy más iránt is érdeklődik, ami azért nem jó, mert érted kellene érdeklődnie, amit már megtesz, de ez olyan eső után köpönyeg. Ez talán hosszú idő után halványul el valamennyire vagy ha valamilyen más módon tudod magadnak bizonyítani, hogy szerethető és szép vagy. Egy kicsit legyőzöttnek érzed magad, természetes dolog, hogy mindig akad egy jobb. Neked valamilyen nyertes helyzetbe kellene kerülnöd.
2015. jan. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnik a barátodat már sikerült egy talpnyaló papuccsá idomítanod szóval szerintem egész jól haladsz.

Most már csak hozzá kellene menned és tökéletes lenne a "kasztrálás".

2015. jan. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek, hogy próbáltok segíteni, igazán nagyra értékelem, és jól esik!

Már megbeszéltük a történteket még az eset után, ezerszer elmondta, hogy innentől nem lesz ilyen, és ne is emlegessük fel a történteket. Ha felhozom, akkor mindig mondja, hogy megbánta, és sokszor mondta, hogy bevillant neki, ahogy ott sírok, és megszakadt a szíve, hogy megbántott.

Remélem, hogy már nem táplál, mert abba bele pusztulnék.

Igazából abban, hogy szeret, biztosnak kellene lennem, de ha egy kicsit is rossz napja van, egyből az ugrik be, hogy már nem szeret.

Tény, hogy az önértékelésemet kellene rendbe hoznom, és nagyon próbálkozom. Ez a nyertes dolgos tényleg igaz. Egyszerűen azóta ha egy pasi közeledik akkorse érzem azt, hogy "nyertes" lennék. Ha a barátom féltékeny másra, akkor érzem jól magam, de ez meg gonosz dolog.

2015. jan. 8. 21:46
 8/15 A kérdező kommentje:

Jaguar_Warrior:

Kérlek kifejtenéd bővebben?

Mármint arra gondolsz, hogy kerüli a nőket, meg megmutat mindent, hogy emiatt lett "talpnyaló" papucs?

Igazából nem kértem meg egyikre sem, magától adta meg a facebook jelszavát, ha szóba kerül valami női ismerőse, rá se kérdezek, mindig magától indokolja meg, hogy honnan ismeri, múltkor én mondtam neki, hogy nem kell magyarázkodnia. Az viszont, hogy nem barátkozika nőkkel, tény, hogy örömmel tölt el, ugyanis ő nem tud barátkozni, hanem ha jóba lesz egy nővel, inkább flörtöl vele.

Pl. a kapcsolat elején, amikor gyerek volt, megkérdezte a legjobb barátnőjét, hogy mit szólna, ha megcsókolná, csakhogy kiderítse, tetszik-e a csajnak, vagy például megnyalta az én legjobb barátnőm arcát.

2015. jan. 8. 21:50
 9/15 anonim ***** válasza:
Én nem értem (és soha nem is értettem), miért kell átadni a facebook, email, stb. jelszavaidat a párodnak? Ez hülyeség is (hiszen ha szétmentek a pároddal, akkor mindketten meg kell változtassátok az összes jelszót), és miért ne lehessen a párodnak egy kis magánzónája?
2015. jan. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

hjam1029:

Nem kértem, hogy adja meg, ő adta meg magától. Amikor nála voltunk, akkor belépett a facebookjába, és megkérdezte, hogy megadja-e? Én mondtam, hogy úgyse fogok belépni az övébe, de akkoris megadta, direkt elmondta, aztán legközelebb is elmondta, amikor meg én léptem be a sajátomba, direkt próbálta figyelni, hogy mit írok be jelszónak, illetve múltkor próbálkozott belépni az enyémbe(természetesen előttem). Én is úgy vagyok vele, hogy kell a magánszféra, ha meg megakar csalni, megteszi azt facebook nélkül is.

2015. jan. 8. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!