Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondjam neki, hogy "mától...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam neki, hogy "mától járunk"?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel a kezdeti barátságunk, átcsapott a "barátság extrákkal" kategóriába, most pedig már ott tart, hogy egyértelműen benne lenne mindkettőnk egy komoly párkapcsolatban. Kissé azonban úgy érzem, hogy kerülgetjük azt a bizonyos kását és egyikünk sem mondja ki, hogy komoly szándékai vannak a másikkal. Mit gondoltok, érdemes ezt vele közölnöm és tisztázni a helyzetet, vagy ússzunk tovább az árral és majd úgyis nyilvánvalóvá válik? 23F
2015. jan. 9. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Minek az ilyet bejelenteni? Sose értettem...
2015. jan. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Személy szerint én megtenném. Jobb tisztába lenni vele :)
2015. jan. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ha legközelebb találkoztok kérdezd meg: "mit gondolsz rólunk... a kapcsolatunkról... persze én nem akarok erőltetni semmit, nekem így is jó."

Mától járunk inkább: Szerintem mondhatjuk azt hogy egy pár vagyunk. Te hogy látod/érzed. DE ha így is jó neked

De azért vigyázz ha neki így tökéletes lehet meg fog ijedni.

2015. jan. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Volt már barátnőm mindkét "módon". Én azon véleményen vagyok, hogy nem kell ezt bejelenteni de másrészről meg (sajnos?) mindig kimondom amit gondolok, nem szeretek nyámnyiláskodni és egy szint után idegesít ez a köztes állapot. A nyílt egyettértés örömmel töltene el és megkönnyítene pár dolgot.
2015. jan. 9. 11:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Mond azt neki, hogy te úgy érzed, hogy ő többet akar. Ez után közöld vele h nem baj, nehogy visszariadjon és hazudjon, mert azt hiszi te ne., kérdezd meg h valóban így van e. Aztán ha pozitív a válasza fejezd ki, hogy te sem vagy közömbös.
2015. jan. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!