Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem, hogy észreveg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem, hogy észrevegyen? Mit mondhatnék neki?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy hétvégente találkozunk de akkor is csak a számítógép .. emellett azt érzem, hogy nem szeret igazán. 1,5 éve vagyunk egyutt.. soha nem mondja magától, hogy szeret . Amikor hozzá akarok bújni azt mondja hogy már megint..akármit mondok neki nem figyel rám,nekem nincs szavam

Nem hallgat rám .. attól tartok, hogy az exével tartja a kapcsolatot .. valamennyire azert szerethet ha velem van nem ? Mit kéne tennrm, hogy változzon pár dolog ? Szakítani nem akarok, szeretem őt és a családját is . Segítsetek kérlek !


2015. jan. 9. 11:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg vele meg beszélni. Ha nem hajlandó rá , nem változik add ki az útját. Majd rá jön hogy mit vesztett , lehet ez kell neki hogy meg tanulja.
2015. jan. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Komolyan nem értem, hogy minek vagytok egy ilyen kapcsolatban továbbra is benne. Ha nekem szarna a fejemre a barátnőm szakítanék, nem érdekel mennyire szeret/szeretem. Én is kocka vagyok, mostanában suli/meló keveset tudunk találkozni, érdekes mód olyankor mindig vele vagyok, rá figyelek, Játszani ilyenkor úgy szoktam, hogy Ő mondja, hogy játszunk egyet, közbe borozunk stb.

Ha ennyire nem törődik veled, minek foglalkozol vele?

Az meg hogy szereted a családját is az lényegtelen, nem ők fognak boldoggá tenni a jövőben, se nem tőlük lesz gyereked.

2015. jan. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!