Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnátok tanácsot adni? Két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok tanácsot adni? Két srác van a képben és kicsit össze vagyok zavarodva.

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy most hirtelenjében ketten is érdeklődni kezdtek irántam és kedvelem mindkettőjüket. Az egyikkel mélyebb lelki kapcsolatunk van, de vele még nem találkoztam élőben, mert másik országban él. A másikuk viszont ugyanabban a városban lakik, ahol én és most kicsit összekavartam a dolgokat. A helyzet az, hogy tegnap voltam az utóbbinál és öhm...kicsit összegabalyodtunk. De nem feküdtem le vele meg semmi komoly. Kicsit úgy érzem, hogy az is benne volt hogy magányos voltam. Tehát dióhéjban az van, hogy igazából a másik srác felé húzok és nem akarom megbántani, csak elragadott a pillanat. De azt sem akarom megbántani, akinél tegnap voltam. Őt is kedvelem, de nem tudom elképzelni, hogy huzamosabb ideig együtt legyünk. Viszont ő ugye közelebb van. Az a baj, hogy nehéz párhuzamba állítani őket, amíg nem találkoztam mindkettőjükkel. Azt is el tudom képzelni, hogy ez is a baj. Szerintetek mit kéne tennem? Mindenképpen le akarom zárni az egyik kapcsolatot, mert tudom, hogy ez így nem fair.
2015. jan. 9. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Tisztázd a távolival,hogy nem fog működni nektek a távolság miatt és,hogy beszélhettek mert szeretnéd stb. Vagy csak egyszerűen nem adsz neki tovább jeleket arra,hogy lehetne köztetek valami.


A másik srác meg,ha ennyire bejön és közel van akkor hajrá,egyenes az út!

2015. jan. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A külföldön élővel zárd le!
2015. jan. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sosem értettem egy ember mit akarhat egy olyan másik embertől, akivel nem egy városban laknak. Most városról beszélek, nem is országról még!


Foglalkozz azzal, amelyik fizikailag közelebb van hozzád.

2015. jan. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Élőben sokszor mások az emberek. Egyáltalán nem biztos hogy bejönne úgy is (belsőre is értem) és sok értelme amúgy sincs az egésznek így. Sztem tartsd meg netes lelki társnak max, de ezzel legyen ő is tisztában.
2015. jan. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A közelebbi jobb. Ott tudsz tapasztalatokat szerezni a távoli meg azt csinál a hátad mögött amit, akar és erőlködnie sem kell. :)
2015. jan. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

Az a baj, hogy nem ennyire egyszerű a dolog, mert amúgy én sem vagyok távkapcsolat párti, de ez a srác eléggé megfogott azzal, amilyen. Mármint, lehet, hogy ebből a sztoriból nem az jön le, de hosszútávra tervezek, valaki olyannal, akivel vannak közös dolgaink. Az, hogy ez a személy máshol él, az tényleg nem az én döntésem, de tudnánk találkozni, ha nyilván nem is minden nap. Így is le kéne zárnom szerintetek?

2015. jan. 9. 15:55
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kb 18 alatti lehetsz... mármint abból tinihévvel előadott történetedből leszűrve.


Elmondom: a legtöbb tini ilyen. Én is ilyen voltam. Az első kapcsolatom lesz a végső is, mert úgy romantikus.


Hát én meg azt mondom, hogy az ilyen szivecskefelhős álmoknak szokott akkora koppanás lenni a vége, hogy 2 évig férfira sem néznél... de a punci viszketni fog.


Ha nektek az a jövőtök, hogy együtt legyetek, akkor találkozni fogtok. Ahogy én is az első szerelmemmel.

De nem már mint éretlen kamaszok nagy terveket szövögetve, hanem reálisabban, talpraesettebben és egyenlő félként.


Az a tapasztalt téged nem fog megnyomorítani. Vedd egy kicsit lazábban a figurát... az életben egy dolgot tudok biztosra mondani: sosem lesz olyan mint amilyennek eltervezed :P

2015. jan. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is összebarátkoztam egy lánnyal így neten keresztül, aki az ország másik végében lakik. Mi azért folytattuk a beszélgetést, mert pár éven belül mindketten Pestre költözünk valószínűleg. Persze azért néha elmentem volna hozzá, de megszakadt a kapcsolat 2 hónapja. Ez csak akkor megoldható szerintem, ha össze vagy egy városba költöztök rövid időn belül.
2015. jan. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további válaszokat! Mindenkinek ment a zöld kéz az építő jellegű ötletekért!

Nem, nem vagyok már tini, de abban igazad van, hogy ilyen szempontból egy kicsit túlanalizálom a dolgokat. Csak azért van, mert tényleg kétfelé húzok most és nem nagyon voltam még ilyen helyzetben.

Sajnos nem valószínű, hogy azzal a másikkal közelebb költöznénk egymáshoz, de értem mire gondolsz utolsó.

Még jöhetnek a meglátások, örülök, hogy ilyen sokan írnak. :)

2015. jan. 9. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!