Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Maradjak a barátommal vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak a barátommal vagy szakítsak vele? Nem tudom mit csináljak.

Figyelt kérdés

A barátommal már 1 és fél éve járok. Mindig is nagyon szerettem, de mostanában úgy érzem, hogy ez elmúlt...

Nem tudom, hogy szeretem-e vagy csak megszoktam, hogy ő van. Lehet, hogy ez nagyon furán hangzik, de nem tudom jobban megfogalmazni. Most tartunk egy kis szünetet, de nem tudom mit tegyek... Segítsetek légyszi..


2015. jan. 9. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Szakíts. Márcsak azért is mert nem tudod mik az érzéseid. A szakításnál meg kiderül. És a következő kapcsolatodban, meg már tudni fogod mi van. :P
2015. jan. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Jázi :) ***** válasza:
Neked kell rájönnöd,mit is érzel. Mi nem mondhatjuk meg.
2015. jan. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Attól függ hány éves vagy.


Remélem tudod hogy a 20-30-40 éven át tartó, vagy akár egy életen át, az egyik fél haláláig tartó házasságok sem végig olyanok, hogy állandóan lángoló szerelmet érez egymás iránt a két fél. Ha fiatal vagy még (28-30 év alatti), akkor érthető, hogy állandóan a lángoló szerelmet keresed.


Most még megteheted hogy szakítasz csak emiatt, de fogadd el hogy ha egész életedben ilyen leszel, az nagyon nem lesz jó számodra.

2015. jan. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Éppen ez a baj, hogy fogalmam sincs, hogy mit érzek..
2015. jan. 9. 16:04
 5/7 A kérdező kommentje:
16 vagyok
2015. jan. 9. 16:04
 6/7 anonim ***** válasza:

ne szakíts!!!


én is másfél éve vagyok a barátommal, és nekem is vannak ilyen hullámvölgyeim.

egy két napig úgy érzem,hogy már semmi extra nincs a kapcsolatunkban,megszoktam hogy van.


másnap meg lehet hogy felkeléstől kezdve annyira vágyom a délutáni találkozásra,hogy egész nap csak rá tudok gondolni, és úgy ver a szívem,mint ha az első találkára mennék.


másfél év után,főleg ha skat taláőlkoztok,mint mi,pl majdenm minden nap,akkor egy idő után már elmúlik az a tyűűű de nagy szerelem, ez az élet rendje. de én ettől függetlenül tudom,hogy imádom!

de ezt neked kell érezned.

2015. jan. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez mindig az adott kapcsolattól függ.

Ha már úgy érzed,hogy inkább teher,hogy van neked,idegesítenek a szokásai,vagy már megnézel más pasikat is,esetleg a szingliség gondolata lázba hoz és sokat gondolkozol a szakításon,akkor szakíts. 16 éves vagy,még magadat sem ismered igazán és rengeteg változás áll még előtted,nemhogy még azt is tudd,hogy milyen társ való hozzád. Majd 10 év múlva ráérsz elkötelezni magad.

Egyébként az első kapcsolatomnak pont így lett vége. 17 évesen jöttem össze vele,halálosan szerelmesek voltunk,igazi első szerelem. Aztán kb 1 év után ez elmúlt és elkezdtem kiszeretni belőle. Több mint fél évig együtt voltunk még,de a végén már szinte az is zavart,ha levegőt vett..:D Megpróbáltuk,nem ment,szakítottunk. Azt,hogy igazából abszolút nemis illettünk össze,csak a szakítás után,külső szemmel láttam. 19N

2015. okt. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!