Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 éves srác normális, ha már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves srác normális, ha már tervezi, hogy adott lánnyal akar családot alapítani pár éven belül?

Figyelt kérdés
2015. jan. 9. 21:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Teljesen, persze attól is függ, azt adott lányt mióta ismeri :)
2015. jan. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ismerek ilyet, nem is egyet, de szerintem ez a ritkább.

Az egyiknek 23 évesen lett végül családja, a másiknak 25.

2015. jan. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, normális dolog. Persze csak akkor, ha nem 2 hete vagytok együtt. ;)
2015. jan. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Három hónapja ismeri
2015. jan. 9. 21:15
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szerelmes a lányba,akkor normális,amúgy nem :)
2015. jan. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor természetesen nem normális :D Valószínű valamelyik fél ki akarja használni a másikat. Egyébként 22 éves korban szerintem még a stabil anyag helyzetre kéne koncentrálni, nem a családalapításra egy ilyen rövid kapcsolatban..
2015. jan. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, ilyen fiatalon még minek foglalkozik azzal, meg a 3 hónap ismeretség is nagyon kevés.

De tégy úgy, ahogy te helyesnek érzed.

2015. jan. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tervezgetni nyugodtan lehet. :) Ha nagyon szerelmes (gondolom az, mivel még eléggé a kapcsolat elején vannak, és 3 hónap alatt a rózsaszín köd sem szállt még fel), akkor teljesen érthető, hogy így érez. :)


Egyébként egy dolog tervezni, megint egy másik dolog, hogy a tervek meg is valósulnak-e.

Én is terveztem 22 évesen, hogy majd ha lediplomáztam és elkezdtem dolgozni, akkor összeházasodunk a párommal, esküvő után 1-2 éven belül pedig jöhet is a trónörökös. Ehhez képest épp azon küszködünk, hogy vegyünk egy autót, a saját lakás még fényév távolságra van, és 4 év alatt még mindig nem jutottunk el odáig, hogy legyen keretünk végre egy lagzira. :D Szóval ahogy mondani szokás, ember tervez... tudjátok. ;)

2015. jan. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem! Óvodások csinálnak ilyet! Totál felelőtlen kijelentés 3 hónapos kapcsolatnál!
2015. jan. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy tervbe van véve és jó, ha tervezgetnek, de ne legyen olyan, hogy csak hitegetve van a másik, legalább a szándék legyen meg! Ha nem is a terv szerint halad a dolog, néhány hónap, év belefér a csúszásba, de csak akkor, ha mindketten akarjátok a dolgot és valami leküzdhető akadály van előttetek.

Én 22 éves lány vagyok, a barátom 23. 2 éve vagyunk együtt és nem szeret tervezni, nem is akar, nem akar velem még közösen semmit, csak húzza-halogatja, majd-majd-majd... :D Pedig én még nem is akarok se gyereket, se házasságot, csak később, én még csak összeköltözésre gondoltam, de elmondása szerint gyerek még ehhez. Úgyhogy inkább örüljön, hogy ilyen pasit fogott ki, mert én erről soha nem kaptam megerősítést a barátomtól, pedig jól esett volna! :)

2015. jan. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!