Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A 35+férfiak, akik egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 35+férfiak, akik egyedülállók, azok hol merre ismerkednek?

Figyelt kérdés
30+Nő
2015. jan. 9. 22:01
 1/10 A kérdező kommentje:
Egyedülállóak, bocsánat..
2015. jan. 9. 22:02
 2/10 anonim ***** válasza:
Az asszony mellett? vagy általában...ne légy naív....
2015. jan. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31+ nem válaszolhat? :)
2015. jan. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Dehogynem :)
2015. jan. 9. 22:06
 5/10 anonim ***** válasza:
Akár itt is.
2015. jan. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Attól függ...Aki "egyedülálló" és a neje nem tudhatja meg, neten. Akár itt is - akár én is lehetnék ilyen.

A többiek esetleg kulturáltabb szórakozóhelyen, vagy barátok által.

2015. jan. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mivel debreceni vagyok, azt tudom, az itteni 30-as korosztály hol szokott ismerkedni :)
2015. jan. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne egy 38 éves pasi egyedülálló?

Ezt a hülyeséget...

Én elváltam, és egyedülálló vagyok.

Nem járok szórakozni és ismerkedni sem.

Nem erőltetem. Ha akar megtalál a szerelem ismét.

Fura ezt olvasni olyantól aki szeretne újra családot szeretne, és átélni újra az apaság örömeit.

2015. jan. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat a fogalmazásért, de tabltről írok, és elég vacak ezen írni.
2015. jan. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tinderen jó fogások vannak. Volt 38 éves pasim, akit ott ismertem meg, ő is egyedülálló volt, nem is értem, miért ne lehetne az. Egyedül élt, volt egy gyereke az előző kapcsolatból (nem voltak házasok), anyukának is új családja, be is lettünk mutatva egymásnak, semmi sunyizás nem volt, hogy esetleg titokban családja lett volna... Aztán mi végül szétmentünk. Most megint ismerkedek egy 35 és egy 37 évessel, szintén Tinderen találtam őket. Ez az app elvileg egy szexpartner kereső, de 30 feletti férfiak inkább stabil kapcsolatot keresnek, persze van, aki nem, de ez az első 3 üzenetváltásnál tisztázódni szokott, hisz felesleges egymás idejét húzni. És úgy látom, hogy ez a korosztály elég őszinte már, akinek gyereke van, róla is rak fel képet, vagy a pár soros ismertetőben leírja, illetve a célokat is, hogy komoly partnert keres, vagy alkalmi kapcsolatot. Szórakozóhelyen is vannak persze, de elég ritka. A legtöbbjüknek amúgy szerintem ebben a korban inkább baráti körből kerül ki az új párjuk, vagy legalábbis barátok mutatják be őket egymásnak, vagy munkahely hozza őket össze, meg ilyesmi.
2015. jan. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!