Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmet nagyon szigorúak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmet nagyon szigorúak, nem nagyon engedik sehova, szerintetek beszéljem meg velük, vagy ne?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel fél éve vagyok együtt, alig engedik el valahova, egy fő indok az, hogy az anyja sose járt el semerre és ezért ő se menjen sehova. Ha más indok van az erre vezethető vissza. Az apjával nagy bajok nincsenek, ő engedékenyebb. A napokban volt a 6. hónapfordulónk, ezért elvittem vacsorázni, de akkora cirkuszt levágtak a szülei emiatt, hogy teljesen el lett baszva mindkettőnk estéje. Én változást szeretnék, hogy ne legyenek ilyen szigorúak, szerintetek beszéljem meg velük, vagy őt kérjem meg, hogy lázadjon?

20/f 17/l


2015. jan. 9. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
egyik sem túl jó ötlet sajnos
2015. jan. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vennék tőled jó néven.
2015. jan. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg mindkettő jó ötlet. Nehogy már a 17 éves lányt még csak egy vacsorára se vihesd el. :O Rácsok nincsenek a lány ablakán azért, ugye?
2015. jan. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

szerencsére rácsok nincsenek, de már azon se lepődnék meg

1 hónap múlva 18 éves lesz és még mindig gyerekként kezelik, az apja normálisabb, de sokszor nem áll ki mellette

2015. jan. 9. 22:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzetben észérvekkel semmire nem lehet menni. Tréningezni kell az anyját úgy, hogy minden alkalommal amikor elmegy, csak jelentse be, és menjen. Ne reagáljon semmilyen beszólásra vagy hisztire, mert azzal csak pozitív visszacsatolást ad az anyjának, és az még többet fog beszólogatni. Mindig előre közölje, hogy mikor hova megy és meddig marad, de ne reagáljon semmilyen ellenkezésre. Ez fontos! Egy idő után megszokja, és elmaradnak majd a beszólások/hisztik is.
2015. jan. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
sztem ez okos ötlet lenne, majd beszélek vele, de az a baj, hogy ő ez a tipikus jó kislány és nem biztos hogy képes így telibeszarnia az anyját
2015. jan. 9. 22:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt még hozzáteszem, hogy a tréningezés ideje alatt ne vesszen össze a szüleivel, próbáljon minél inkább felnőtt módjára viselkedni és akkor majd megszokják egy idő után, hogy már nem gyerek csak mert nincs még saját fizetése és nem tud külön költözni.
2015. jan. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, "telibeszarni" kell, hanem megtanulni asszertív módon viselkedni. Később az életben amúgy is erre lesz majd szüksége, ha érvényesülni akar.
2015. jan. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!