Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolati probléma?

Figyelt kérdés

Távkapcsolat miatt kb kéthetente tudunk találkozni és mivel még elég új a dolog mindkettőnk a másik érintésére és szexre vágyik. Így amikor végre egy fél napra tudunk találkozni, gyakorlatilag csak szexelünk.

Nem tudom, nekem kezd teljesen olyan érzésem lenni, mintha egy szexkapcsolatban lennék, pedig mondja, hogy szeret és neten folyamatosan beszélgetünk.

Csak nagyon rossz, hogy mikor találkozunk, nem megyünk sehova, hanem csak szexelünk.

Mit csináljak?


2015. jan. 9. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
mi a probléma? ott a VNC azzal lehet hostolni sessiont :D
2015. jan. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy mi?
2015. jan. 9. 22:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Természetesen te vagy a nő, ez biztos.

Ám leírom mi van, kertelés nélkül.

Igazad van, szex kapcsolatban vagytok.

Az okát inkább nem pedzegetném, mert ha igazán szeretne, szex előtt teljesítené a te vágyaidat, akár egy sétával. Az ilyen kapcsolatok nagyon nehezek, ezért a neghitt együttlétek, de nen szabad azt sem elfelejteni, hogy ez kevés egy jó kapcsolathoz...

2015. jan. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Találj ki programokat,menjetek el moziba vagy ide oda, beszélgessetek,nézzetek filmet, főzzetek, de senki nem tart fegyvert a fejedhez hogy szexelj vele..de mi ezzel a problémád ha te is belemész ebbe?nem jó vele a szex?
2015. jan. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Voltunk moziban, néha sétálunk, ölelkezünk, nekem ő az első és én is nagyon kívánom vele a szexet, csak akkor is ez az érzésem. Ha meg szexkapcsolat, miért mondja, hogy szeret?
2015. jan. 9. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!