Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szoc. Fóbiás, pánikbeteg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoc. Fóbiás, pánikbeteg, depressziós lány találhat olyan társat, aki mellett teljesebb életet élhet?

Figyelt kérdés
Az előző párom lehúzott érzelmileg.Csak hozzám hasonló "defektest" dobhat nekem a gép?Ki más tudna elviselni?
2015. jan. 10. 02:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
változtass magadon
2015. jan. 10. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Próbálkozom vele.
2015. jan. 10. 02:28
 3/17 anonim ***** válasza:
58%

miért szerinted az korrekt lenne,ha egy egészséges embert lehúznál a szomorú életedbe és tönkremenne ő is?

gyere rendbe ha ilyen vágyaid vannak,hogy neked normális ember kell motiváljon ez.

egyéb esetben meg elégedj meg egy defektessel.

2015. jan. 10. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
köszönöm,kicsit nyers,de igaz.
2015. jan. 10. 02:36
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Keress egy szakembert, menj el terápiára, ne pedig siránkozz, mert akkor tuti egyedül maradsz.
2015. jan. 10. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Járok szakemberhez,amennyire lehet,leszedál,de még így is siránkozok.
2015. jan. 10. 02:46
 7/17 anonim ***** válasza:
41%
én amikor mélyponton voltam (pánikbetegség, majd a rohamoktól való félelem miatt kialakult agorafóbia) felszedtem egy pasit, szegényt kicsit ki is használtam ugyan, de jót tett. nem volt különösebben helyes se, meg jófej se, de jól esett, hogy van kibe kapaszkodni. a negatív társaságomért cserébe sok szexszel ajándékoztam meg és ezért nem volt ellenére, sőt. kb 1 hónap alatt részben a terápia miatt sokkal jobban lettem és akkor dobtam is őt. tudom, hogy szemétség, de ez volt. 10 éve történt, azóta tök jól vagyok amúgy, volt még egy hullámvölgy, de túl lehet jutni rajta.
2015. jan. 10. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
37%
ja és hogy hol szedtem fel... a neten. ugyanis kimozdulni se mertem a lakásból. aránytalanul jobb nő voltam hozzá képest és azért a félelmeim ellenére nem viselkedtem "bolondul". az első 2 hétben tuti csak nálam találkoztunk, így visszagondolva egyáltalán nem is emlékszem arra, hogy bárhova elmentünk volna programot csinálni...
2015. jan. 10. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
36%

Esküszöm én nem értem az embereket...mégis mi a fenétől alakul ki bennetek, fiatal, egészséges emberekben ez a sok negatív szarság?!

Egyszerűen felfoghatatlan számomra...legszívesebben az ilyen embereket jól megráznám, és adnék egy jó nagy tockost nekik...aztán kiküldeném őket egy katasztrófa sújtotta területre menteni, hogy lássák milyen TÉNYLEG szenvedni!!! Mit vergődtök itt unalmatokban?! Ha lesz gyereketek ezt a szart mutatjátok majd példaként?! Vagy, ha valóban rossz hírt kaptok, hogy fogjátok tudni feldolgozni, ha már a szélfújástól is rettegtek?! Embereljétek már meg magatokat! K U R V A elszomorító, hogy ennyi mondvacsinált betegségben szenvedő nyekereg itt!

2015. jan. 10. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Utolsó, inkább meg se szólaltál volna. :/
2015. jan. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!