Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Skacok tanácstalan vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Skacok tanácstalan vagyok pedig ilyen nem szokott lenni most mégis.2 év barátság után hogyan érjem el hogy belém szeressen egy lány? :O :/

Figyelt kérdés
nos... 2 éve megismertem egy lányt aki mindig is tetszett nekem de röviden összefoglalva gyerekes volt és nem kellett több tőle mint barátság :) voltak hullámvölgyek egyet nem értések meg ilyenek meg sokat köcsögösködtünk egymással... de mindig kibékültünk és most is ez történt :) viszont kb 2 hete elkezdtem iránta érezni vmit ami világossá vált hogy belészerettem :$ 6.-án (szülinapomon) átjött filmeztünk meg ilyenek és mikor hazakísértem elmondtam neki mit érzek és a válasz pedig az volt hogy ő csak barátként tekint rám semmi több... de mivel megkomolyodott és elszálltak a félelmeim most úgy érzem csak ő kell nekem :) kérlek segítsetek hogyan érjem el hogy belémszeressen??? teljesen tanácstalan vagyok pedig rengeteg nőm volt már :/ :D
2015. jan. 10. 08:59
 1/7 anonim ***** válasza:
tudd meg mire vágyik és add meg neki...de a figyelmesség, kedvesség szerintem célravezető :)
2015. jan. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát a "skacok"-ból egyböl levágtam hogy vagy pedo vagy homokos vagy még nagyon gyerek vagy.


Amugy meg semmit majd ha ő is érez valamit lépni fog.

2015. jan. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi köszi az eddig is megvolt és mindig is meglesz :)) viszont még mit tehetnék? :O
2015. jan. 10. 09:04
 4/7 A kérdező kommentje:
nem vagyok pedó se homi se gyerek 19 éves fejjel :DDD vagy... igazából egy férfi mindig gyerek marad egy felnőtt testébe zárva ezt jegyezd meg :))
2015. jan. 10. 09:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Évezredes recept, hogy a nőkhöz testileg közeledni legegyszerűbben zenés, táncos mulatságon lehet, mikor már mindketten megitattok 1-2 italt (ha többet isztok lehet hogy még könnyebb, de az már nem elegáns).
2015. jan. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
jó gondolat ez is ;) de abból csak szexparty lenne... ismerem ennyire :/
2015. jan. 10. 09:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Veled vagy Nélküled? Ha Veled, akkor nem ezt akarod?


Egy külsőre vonzó, tökösségét kimutató, ágyban jól teljesítő férfit már nem szoktak csajok meleg barátként kezeli.

2015. jan. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!