Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen egy férfi, ha szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy férfi, ha szerelmes? Miből lehet észre venni, ha egy férfi szerelmes?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat
2015. jan. 10. 09:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Úgy viselkednek mint a beteg birkák.

21/L

2015. jan. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nehezebben koncentrál, immunis más lányok közeledésére, nagy ívben szarik a dolgokra. Legalábbis rám ez jellemző.
2015. jan. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%

Abból, hogy "csicska".

(habár biztosan van olyan aki akkor se az, és olyan is aki mindig az)

2015. jan. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#3 na hát én akkor is zsírkirály vagyok. :)
2015. jan. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Arról veszed észre, hogy a nyelőnyílásának húsos kanalával folyton izgatja a tápcsatornád kimenetét.
2015. jan. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ahogy én észrevettem állandóan mosolyog ha rám néz, megváltozik a hangja, amikor velem beszél, mélyen néz a szembe, puszilgat, mindentől megakar óvni.
2015. jan. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hat az en parom nem nagyon mutatja ki h hu de szerelmes :D nem nyaladzik meg ilyenek en masbol tudom h szeret mashogy erezteti es en ennek jobban orulok mert nem atlagos ahogy kimutatja a szeretetet inkabb kulonleges egyeni modon :)
2015. jan. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hülye! nagyon hülye! ez alatt azt értem, hogy képes feladni akár az elveit is, meg hasonlók, hosszan sorolhatnám.
2015. jan. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Van egy férfi kollégám, mindig elég magába fordulós, rosszkedvű fazon volt. Pár hónapja mindig mosoly, mindenkivel kedves, teljes más lett a kisugárzása. Rögtön mondtuk is, hogy biztos szerelmes, és kiderült, hogy tényleg. :)

Úgyhogy leginkább a hirtelen hangulatváltozást tudnám említeni. Meg a volt páromból kiindulva, amit már feljebb is írtak: felborul az értékrendje és A nő és a vele kapcsolatos dolgok lesznek a fontosak.

2015. jan. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!