Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha ezt kapja a párom tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha ezt kapja a párom tőlem?

Figyelt kérdés

FIÚK kérlek segítsetek! :)

Az ajándékozás terén nagyon nagy bajban vagyok, három éve vagyok a barátommal, de nem tudok neki örömet okozni...

Eddig ezeket kapta tőlem:

-kulcstartó-nem hordja

-bögre a nevével:nem iszik bögréből

-Susogós mackós pohár(én csináltam üvegfestékkel):nem iszik belőle nehogy tönkre menjen

-Plüss(oké, ez fölös):a FÖLDRE volt ledobva

-Bőrkarkötő(Ő kérte):azóta se látom, hogy hordaná

-kínai jeles bőrkarkötő(ez volt az álma):nem látom hogy hordaná

-nyaklánc(közös):nem hordja

.rajzoltam neki két pólót(max pizsamának használja, vagy havi egyszer felveszi)

-nyomtattam egy pólóra a kedvenc videójátékát, amiért más fiú is oda volt-alig hordja, én még egyszer sem láttam rajta

-gravíroztattam tollat neki-az életbe ne láttam, hogy írna vele, vagy elérhető helyen lenne, szimplán bedobta a táskája legmélyére:(

-fonott karkötő:a sorsát nem kell mondanom

Ha megkérdezem mit szeretne, SEGÍTSEN, mindig aza válasza, hogy semmit. A szüleitől is csak pénzt kap vagy ruhát, de átlalában megveszi magának, ami kell.

Ezek után baromi soakt gondolkodtam, hogy mit adhatnék aminek szívből örül. Az egyik haverjától egy kést kapott, azóta is oda van érte...

Oké, lány vagyok, lány aggyal gondolkodom,d e mégis mit lehetne még? Ruhát nem vehetek neki, azt ő szeret magának, és nehéz eltalálni, hogy mi tetszik neki, évente változik(18 éves, most kezd férfiasodni).

Sütit már csináltam, azt előttem.

Most arra gondoltam, hogy két kis darab kávéscsészét kap tőlem, semmi extra, illetve egy nagy pizzás tányért, amire az egyik videójáték karaktert üvegfestékezem rá. Más nem jutott eszembe. Őszintén, nagyon gáz?


2015. jan. 10. 09:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Jaj, nem az a lényeg, hogy mit adsz, hanem az, hogy szívből adja nekem az a lány, akit igazán szeretek. Mit érdekel, hogy mi az... Akármit is kapnék én mondjuk tőled, örülnék neki, szorosan átölelnélek és megcsókolnálak. Sokkal többet ér ez, mint bármilyen ajándék.
2015. jan. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Én is így vagyok Vele, de rajta nem látom az örömet, akármit kap. NYilván nem az számít, mit kap, ha szívből jön, de amikor azt látom,hogy nem nagyon örül, akkor csalódott vagyok.

2015. jan. 10. 09:57
 3/20 anonim ***** válasza:

Elég szomorú hogy kap tőled egy közös nyakláncot és azt nem hordja.

Nekem nincs ötletem mit adhatnál neki. Én sem szeretek ajándékot kapni de azért ha már kapok valamit használom.

Szerintem a legjobb amit kaphat az te vagy. Más már biztos beszólt volna neki.

2015. jan. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Süss neki sütit/ olvassz csokit és csinálj valami szép bonbont, a pasik a kaját mindig jónéven veszik :) Vagy nem tárgyi ajándékot adj neki, hanem szervezz valami közös programot érdeklődési körötök szerint: mozi, színház, kiállítás, stand up előadás, étterem, hétvégi fürdőzés stb.
2015. jan. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
57%

A kés király! :D Öngyújtót vegyél neki, valami jót.

Mi pasik legtöbbször olyanok vagyunk a csillogó, fém cuccokkal mint Gollam a gyűrűvel. (milyen kulcstartót vettél?)

2015. jan. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%
Megmondom neked őszintén, így külső szemmel úgy tűnik, hogy valami nagyon nagy baj van a kapcsolatotokban. Egyáltalán, megvan még a tűz köztetek, vagy már ő rád unt? Nem tudom, mi történhetett, de szerintem ha ez így megy tovább, te tönkre fogsz menni lelkileg mellette.
2015. jan. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
A kés király? Egy 10-es skálán mennyire vagytok cigók?
2015. jan. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Hát nem tudlak sok jóval biztatni...


Több pasim is volt, akikkel ez volt. Éveken át minden ünnep csak stressz volt, mert úgy éreztem, nem tudok örömet szerezni, hiába igyekszem szívből. A mostani párom aztán kárpótolt, ő mindig örül, ha adok valamit. Még most is izgulok általában, hogy mit fog szólni...


Próbálkozhatsz olyasmival, amit írtak, hogy közös élményt adsz, vagy akár te magad is legyárthatsz egy csomó kupont, mondjuk hátmasszázsra, vagy közös fürdőzésre stb. (a fantáziád és a bevállalósságod szab határt), amiket később beválthat ilyen kényeztető programokra nálad.

2015. jan. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

"Az egyik haverjától egy kést kapott, azóta is oda van érte"

nem cigány az illető? :D

adj neki kést :D vagy kaszát, bárdot, pisztolyt...


viccet félre téve...én is hasonló vagyok, mármint nekem sem lehet "jó ajándékot venni"...ruha pénz meg ilyeneket kapok én is, mert igazából nincs szükségem semmire...ha meg kell valami megveszem magamnak...viszont! anyáméktól kaptam egy bögrét munkahelyen használom (anyám nem látja és nem is tudja!)...haveromtól kaptam kulcstartót karácsonykor, nem raktam fel sehova, mert nem akarom, hogy tönkre menjen és nem találtam olyan dolgot ahol "használhatnám" tönkremenés nélkül...barátnőmtől karkötőt kértem karácsonyra, azt hordom...


szóval amiket te nem látsz azt lehet használja csak te nem tudsz róla...vagy épp azért nem használja, hogy ne menjen tönkre...de attól lehet, hogy sokat jelent neki...de lehet úgy fogja fel, hogy az csak egy tárgy nem a tárgy a fontos neki hanem te! én sem azért hordom a karkötőt mert annyira akartam karkötőt hordani, hanem mert akitől kaptam ő fontos számomra...

szerintem el kellene beszélgess vele, hogy mit szeretne és az eddigi ajándékokról mi a véleménye...


ha ajándékról van szó én olyat szeretek kapni aminek van funkciója...toll bögre jó dolgok de talán ő másra vágyik, vagy csak kíméli ezeket...beszélj vele erről...mert most írhatom, hogy mit vegyél neki, de én nem ő vagyok...ő tudja mire vágyik, vagy még ő maga sem...


21F

2015. jan. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
7-es, nem kell ehhez "cigónak" lenni, ahány pasi ismerősöm van, mind szereti a késeket.
2015. jan. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!