Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Inkább elmegy bulizni mint,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább elmegy bulizni mint, hogy velem legyen?

Figyelt kérdés
A barátommal nem egy településen lakunk. Mindig mondja, hogy maradjak fent nála hétvégén. Múltkor mondta, hogy szombaton megy vmi buliba, ahova már rég el szeretett volna menni. Én meg aztán mondtam neki direkt, hogy fent maradnék a hétvégén. És akkor mondta, hogy nem jó a most hétvége mert akkor buli lesz. Nem esett jól. De azt kéri, hogy azt azt köbi hétvégén maradjak fent. De én sértve érzem magam és akkor már azért sem akarok fent maradni. Ráadásul,amikor mondta, hogy megy buliba azt mondta gúnyosan, hogy hívnálak, de te úgyis otthon maradsz hétvégén...de utána sem hívott el, amikor mondtam, hogy fent maradnék. Szóval mennyire kapjam fel a vizet szerintetek?

2015. jan. 10. 12:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Mondd el neki,hogy Neked rosszul esett ez a beszólása és beszéljétek meg.


Szerintem az,hogy elakar menni bulizni nem olyan vészes,gondolom fiatal,legyen egy kis szabadsága neki is.


Akkor lenne gondod teljesen kiakadni,hogyha leterelt volna valami kamu szöveggel és kiderült volna,hogy nem igaz belőle semmi csak kamuzott.

Nem lehettek mindig együtt.Menj el Te is valamerre a barátnőiddel :)

2015. jan. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Együtt is elmehettek bulizni
2015. jan. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Vagy akár játsszátok el, hogy a buliban szed fel téged, és utána hazavisz. Lehet jót is tenne egy ilyen "szerepjáték" a kapcsolatotoknak
2015. jan. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Egyszer elment hétvégén buliba és ezen rugózol? Jézus...


Az meg külön vicces, hogy NS88-at látom itt a kategóriában mindig érzelmes válaszokat osztogatni :D Kajak ilyen névvel csinálod ezt? :DDDD

2015. jan. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

"Múltkor mondta, hogy szombaton megy vmi buliba, ahova már rég el szeretett volna menni"

a rég elszeretett volna menni fontos része a mondatnak...

szerintem értsd meg...gondolj bele a fordított helyzetbe...ha van egy dolog amit régóta meg akarsz csinálni és ezt reagálod a párodnak...


de esetleg felkínálhatod azt a lehetőséget, hogy elmennél vele ha szeretné! viszont ne erőltesd mert lehet haverokkal menne és ha senki nem visz barátnőt akkor ő kilógna a sorból...

2015. jan. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

#4-es és még nő is az illető :)

én is meglepődtem amikor kiderült, hogy nő :D

2015. jan. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
#4 mert az NS88 az valami sorozatgyilkosra vagy pszichopatára utal, vagy mi?
2015. jan. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Miért, nem tudod, hogy ez mit jelent?


https://www.youtube.com/watch?v=nPRoPPaov6A&bpctr=1420891900


Én egy ilyen emberből nem nézem ki az itteni lelkizést :D Mondjuk lehet viccből ez a neve. Az meg hogy nő, már csak pont az i-re :D

2015. jan. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
nem, eddig nem tudtam. lehet, hogy régi regisztráció, és akkor még ilyeneket hallgatott, de már kinőtte. rólam sem gondolná ma már senki, hogy 16-18 évesen black metált hallgattam :D
2015. jan. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Egy kis Burzum mindig jól jön.
2015. jan. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!