Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az kell a lányoknak aki bunkó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az kell a lányoknak aki bunkó?

Figyelt kérdés

Itt mindig azt mondják hogy ha nem vagy jóképű meg gazdag meg egy bunkó paraszt akkor sosem lesz nőd.

Mennyire gondoljátok ezt így?

Csak mert én máshogy tapasztaltam.

18/F


2015. jan. 10. 12:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
14%
A nők gondolkodását soha nem fogjuk megérteni, a világ legnagyobb rejtélye barátom...
2015. jan. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

1#

Pontosan. Ne kezdj ilyenen agyalni, mert megörülsz.

2015. jan. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%
Az kell a lányoknak, aki bunkó, jóképű és gazdag...
2015. jan. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
71%

Nem a bunkóság

Inkább a határozottságon van a hangsúly. Ha egy srác jól el tudja adni magát, jó a dumája, sokkal több esélye van.

Személyesen a bunkókat nem bírom, és mivel elég nagy a pofám, meg is mondom neki, hogy most már elég.

2015. jan. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%

#1-2 Nem kell túlmisztifikálni őket és akkor nem törik bele a bicskátok. Mi lenne, ha emberként kezelnétek a nőket és nem valami megfejthetetlen logikájú két lábon járó pinaként? Máris könnyebb volna. Jé.


Kérdező, füst és kötél. Itt a legtöbben megkeseredett, nőgyűlölő tajparasztok. Nem kell senkit komolyan venni.

2015. jan. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Bevallom, nem tudom. Az tény, hogy többre mész egy hidegebb stílussal.


Én egyszer mondtam, hogy 10/10-es csajnak, hogy nem jönnék össze vele mert túl jó vagyok hozzá. Kb 2 órán keresztül követett és próbált társalogni arról, hogy "de tényleg, komolyan? és, hogy milyen csajokat szeretek, mikor akarok elköteleződni, volt-e barátnőm, most miért nincs barátnőm."


Mikor utána megtudta, hogy csak vicceltem és nagyon is tetszik, már levegő voltam.

2015. jan. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert aki most van csaj azt mondta hogy azért kötődik hozzám nagyon mert senki nem volt vele még ilyen normális, meg szerelmes is belém.
2015. jan. 10. 12:34
 8/22 anonim ***** válasza:

ne hidd el neki


velem ugyanez volt, egy idő utána meg leszart.


amikor meg alig foglalkoztam vele, odavolt értem.

2015. jan. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Tapasztaltad és még nem vagy bunkó paraszt? :D elmondom életem legnagyobb szerelme pontosan ezért küldött el, mert "ő nem férjet keres"... legyél f@-szfej paraszt, a lényeg az legyen hogy neked jó
2015. jan. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Ha jól eltudod adni magad akkor nem lesz gaz, ennyi a a dolog nyitja.

De egyébként találkoztam már olyan csajjal (részeg voltam) és mondtam neki, hogy kicsit bunkó vagyok (az vagyok ittas állapotban de épp hogy) és az volt a válasz, hogy szereti a bunkó fiúkat.

A továbbiak az 18as karika ;)

2015. jan. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!