Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már úgy, hogy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy nagyon vágytatok valakire, de nem tudtátok megmagyarázni, hogy miért?

Figyelt kérdés
Jó pár ész érv az ellen szól, hogy nem kéne akarni azt a bizonyos valakit, de ennek ellenére is akarjuk őt, de semmivel sem tudjuk megmagyarázni, mert külsőre teljesen átlagos...
2015. jan. 10. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen lány az életemben, de nekem pont azért tetszett nagyon, mert átlagos.
2015. jan. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze a párommal is így vagyok,elején féltem a kavarások,az elvárások,a körülmények miatt bele menni ,de mégis Ő maga a személyisége úgy megfogott valami különleges (vannak sajátosan különleges tulajdonságai) de mégis keresem titokban mindig,mi az amit annyira szeretek benne mert majdnem mindenkiben megvannak ezek,és a tetteket is megtudja bárki.De ő más valahogy tőle még az egyszerű "köszönöm,szívesen"....és bármi egyéb szó szebben,kedvesebben,gyengédebben,varázslatosan hat rám.Azt hiszem,ezeket hívják rózsaszín kis haspillangóknak! :)
2015. jan. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"Több millió okom van,hogy lemondjak rólad..De a szív,azt akarja amit akar,és csak jót akar."
2015. jan. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ő az első olyan személy, akivel kapcsolatban a kemény két évtizedem alatt először így érzek és nagyon fura.
2015. jan. 10. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!