Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok errol a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok errol a kapcsolatrol?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A baratommal mar tobb mint ket eve egyutt vagyunk, es o csak mint igergette hogy ekkor lesz meg akkor az eljegyzes, viszont par honapja nem mond mar semmit es a kezem sem kerte meg meg. Mondhatni jol kijovunk egymassal. Nem tudom, hogy mit gondoljak, mostanaban azert kicsit tobbet veszekszunk mint eleinte. Velemenyeket kernek. Koszonom.
2015. jan. 10. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem értem miért is került ez egyáltalán szóba!? Úgy értem, mi az, hogy ígérgette? Mert ha te várod el tőle, hogy így legyen, lehet azért ígérte meg, de közbe meg még nem akarja...
2015. jan. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy képtelenek vagytok megbeszélni a problémáitokat és vágyaitokat egymással.
2015. jan. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2 év még nem ok az eljegyzésre.

Ha ő nem akarja nem kell eröltetni,annál rosszabb. Majd,ha készen áll rá akkor eljegyez.

2015. jan. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Manapság nem meglepő ha a párok nem házasodnak meg egyáltalán.

Ezek szerinte te már nagyon szeretnéd ha elvenne feleségül.

amúgy miért nem kérdezed meg, hogy tervez e esküvőt a jövőben?



(hmmm az nem lehet, hogy érzi, hogy el akarod vetetni magadat vele?)

2015. jan. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!