Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most mit jelent? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kataokéja kérdése:

Ez most mit jelent? Miért csinálja ezt az exem?

Figyelt kérdés

Azt mondta már nem szeret. Barátként sem.nagyon össze vesztem vele mert azt kérdeztem h az igaz e h az uj barátnője az egyik barátnőm.. azt mondta h nem meg h amugy is semmi közöm hozzá és melesleg látni sem birom irritálom és rühel. Még a közelembe se akar lenni és ez nála nagyon nagy szó. Hagytam. Aztán másnap odajött hozzám beszélgetni ilyen semleges dolgokról de legalább odajött. Aztán elkezdett velem viccelődni,perverzkedni. amikor ültem odajött rám tehénkedett.bunkit épitettünk oda is behivott és követelte h vele másszak ki a kislyukon..folyton rám feküdt.. aztán amikor én véletlen ráfeküdtem nem láttam h a hátam mögött van akkor ilyet oszt h ne feküdjek oda nem járunk. mondtam az egyik bnőmnek h gyere szivem. erre az exem megkérdezte h mi ilyen jóba vagyunk h szivemnek szólitom? mondtam h én mindenkit szivemnek szólitok. erre ő? ohh engem is?. meg kérdezte h van e uj barátom. és ott állt a haverja is. mondta a haverja h neki te vagy a nagy szerelme még. és mondta az exem h ja tudom. meg bármibajom van oda jön megkérdezni. és a telefonját nyomogatta amikor megszólal a hevrja nem mered ki törölni a közös képeitek-(velem) erre az exem: hát de csak most nem mert nem akarom h sirjon,(én) minek vannak még közös képek a telóján?? 1hónapja szakitottunk. 19.-én azt mondtam h majd leesz valaki aki engem is megbecsül..erre megsértődött és azt mondta eddig a pillanatig szeretett.

nos van esély arra h még szeret?


2015. jan. 11. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:

öö izé hány évesek vagytok? :D

24L

2015. jan. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
esélyes, hogy egy 30-as trollt köszönthetünk a kérdező személyében.
2015. jan. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Soha nem értettem ha egyszer szakítótatok mit akarsz még tőle? Helyedben nem foglalkoznék vele,közelébe se lennék.

Játszik veled,mert Te hagyod magad.Utána meg jön az,hogy lefeküdtél vele,de még se jöttetek össze.Nem beszélve arról,hogy hihetetlen gyerekes,amit leírtál.Gondolom fiatalabbak vagytok :)

2015. jan. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát bunker építés szerintem kimerül 16 éves kor alatt. Gyerekek vagytok még mind a ketten. 90%, hogy ha most találsz egy normális pasit magadnak, azzal se leszel együtt életed végéig ( suli, egyetem, munka, költözés nagy válaszút, meg a változás is a felnövés miatt ). Akkor minek fecsérelnéd az idődet egy ex-re ( nyílván nem véletlenül ex )?
2015. jan. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Bunkit építettünk mivel egy iszonyat jó osztályom van akikkel tesi orán unatkoztunk és feltaláltuk magunkat.

14éves az exem. én 13

most jöhetnek a beszolások h ennyi idősen nem vagy te szerelmes stb. De igen.Sajnos

kérlek értelmes válaszokat adjatok,nagyon fontos lenne

2015. jan. 11. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!