Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak tetszene egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak tetszene egy ilyen sms a párotoktól?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy hol leszünk majd 5,10 vagy 30 év múlva.Nem tudom képes leszek e majd megadni mindazt, amire vágysz. De azt biztosan tudom, hogy mindegy mi áll előttünk, túlságosan is szeretlek ahhoz, hogy valaha is elengedjelek.
2015. jan. 11. 13:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
igen.
2015. jan. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
NEM. A vége egyértelmüen inkább fenyegetésnek hallatszik, kisajátító értelmü. A többi meg értelmetlen.
2015. jan. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Személyesen jobban ütne, de igen, tetszene.
2015. jan. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Megnyugtató szép szavak:)
2015. jan. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 opened paradise ***** válasza:
Igen...
2015. jan. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nagyon sok férfinak tetszene, nekem személy szerint nem. Ezzel nem lebeszélni akarlak róla, mert akinek el akarod küldeni, egészen biztosan örülni fog neki, de én nem vagyok híve már jó ideje a túlzott érzelmeskedésnek, mert arra csak ráb#szás van.
2015. jan. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 TallandThin Boy ***** válasza:
Nem. Én ennyire nem vagyok érzelmes. Az ilyen szövegektől amúgy is hányok, a faszbúk ilyennel van tele, a telefonomra nem kell.
2015. jan. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én inkább megijednék, és rájönnék, hogy talán mégsem szeretem őt annyira mint ő engem...már már mániákusan hangzik...
2015. jan. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene, bár lehet csak azért érzek így mert még nem voltam szeretve "úgy".
2015. jan. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem túl nyálas.
2015. jan. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!