Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz a folytatás?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, nem rég(pár hónapja) egy idegen országba költöztem. Itt már az elején megismerkedtem egy fiúval(23) aki eléggé furcsa természetű. Eleinte nagyon érdeklődött utánnam, kedves volt és megértő. Találkozgattunk, randizgattunk kb 3 hétig mikor összejöttünk jelenleg kicsivel több mint egy hónaposak vagyunk. Nehéz időszak ez számomra, de becsülöm benne hogy kitart ahelyett hogy elfordulna tőlem. Sajnos a munkája miatt ritkábban találkozunk már. A szex az tökéletes vele és ő is így érzi velem. Meg tudunk beszélni mindent. Nagyon megkedveltem és nem akarom elveszíteni, de úgy érzem mintha néha eltolna magátol és nem engedné hogy megismerjem, néha közömbös, utánna padig mintha mi sem történt volna szeretget és babusgat. Ő azt mondja hogy nem akar elveszíteni de néha úgy érzem hogy ő is eltolna. (Nálam kapcsolatok elején mindig van egy fázis 1-3 honap között mikor rámjön a "godnolkodási idő") de az ő részéről nem tudom hogy mi lehet ez. Talán nem akar megnyílni nekem ilyen hamar? Ohh és ami talán a leges legjobban zavar hogy már egy lány kezét meg akarta kérni. Nagyon szerette a lányt, és félek hogy engem fele annyira sem fog :/ Szerintetek legyek türelmesebb és várjam ki mi lesz, vagy tehetnék valamit esetleg?
2015. jan. 11. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem régóta vagytok egyutt. Adj neki idot.:) majd kialakul
2015. jan. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
azon leszek, próbálkozom türelmesen várni.
2015. jan. 11. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!