Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több vágy, mint realizmus?

Figyelt kérdés
Párommal 2 eve vagyunk egyutt, nekem mar van egy 3 eves gyermekem is. Mindketten sokat dolgozunk, az esteink rutinszeruen, monotonon kovetik egymast. En mindent megcsinalok a gyerekkel kapcsolatosan(furdetes, vacsora,fektetes) immaron harom eve egyedul. Az apja sem segitett ezekben a dolgokban. Mire en is megfurdom, a parom mar alszik. Tobb egyittletre lenne szuksegem, ezt jeleztem is fele, azt mondta, azt szeretne, ha kicsit tobbet kezdemenyeznek. Ezzel nincs is baj, de furdes nelkul alszik el...szorosen...de tolem mindig elvarja,h tukorsima legyek...En pedig csak vagyakozom...tobb csokrol, gyengedsegrol es tobb olyan sexrol, ami nem 5 perc. Bulik alkalmaval ha becsuszik egy kis szintetikus cucc, nagyon primakat tudunk sexelni, de emiatt nem aldoznam az eletem a c-listanak...Mit tegyek, hogy komolyan vegye azt,h en mar szinte csak vagyakozom ebben a kapcsolatban? Fel lehet meg korbacsolni ezt a tuzet? Mindig a faradtsagra hivatkozik, meg nincs 30 eves sem..akinek van kis gyermeke, tudja mennyi energiat meg turelmet kivesz minden estembol a kicsi ellatasa, es meg o faradt?! Mit tegyek?

2015. jan. 11. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy igazán szeret-e még.
2015. jan. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az élet nem habostorta. Szerintem nincs rossz életetek
2015. jan. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A kérdésre azt válaszolná, hogy igen.
2015. jan. 29. 14:06
 4/4 A kérdező kommentje:
Most jött be a munkahelyemre, kérdeztem tőle, azt mondta: tiszta szìvemből, örökre. Akkor mégis hogyan tovabb? Tegnap este is mondtam neki,h meglepnem egy durva sz@passal, erre furdes nelkul elaludt... :(
2015. jan. 29. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!