Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavar, hogy egyeseknek "hosszabb" párkapcsolatok jutnak?

Figyelt kérdés

Azért írom ezt, mivel egy két ismerősöm együtt van 10 éve a párjával, kiélték magukat együtt sok közös programmal gimis egyetemi bulikkal közös nyári nyaralásokkal stb.

Én sokkal később találtam rá a páromra. Viszont nem érzem azt hogy velem is át akarná élni ezeket a szép eseményeket legalább utólag amiket részben másokkal ő átélt, hanem csak munka rövid hétvégék max nagy ritkán elmenni valahova. Viszont egyre jobban célozz esküvőre házasságra babára, amit én is szeretnék, de kb semmit nem éltünk még együtt. Másnak is vannak hasonló érzései tapasztalatai?



2015. jan. 11. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez a rossz helyzet :(


A legjobb az lehet mikor összeismekedsz egy olyannal mint te magad és vidáman élitek az életetek

2015. jan. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad. Ha élni szeretnél vele akkor rá kell venned. Csak egyszer éltek. Gyereket 2 vagy 3 év múlva is vállalhattok, de utána az le fog titeket kötni pár évre. Szóval élj a mának. Legalább ma! :)
2015. jan. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kicsit úgy tűnik, hogy ő már kiélte magát, te pedig még nem. Ez nem jó.
2015. jan. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
10%

Elég rossz a hozzáállásod. A hosszabb, jól működő, harmonikus párkapcsolatok nem "jutnak" az embereknek, hanem kemény munka van mögöttük. A jó kapcsolat nem hullik az ember ölébe.

Esetleg talán kommunikálni kéne a pároddal, nem tudom, erre gondoltál-e valaha... Kipróbálhatnád, nagyon hasznos dolog. Mondd meg neki, hogy közös élményeket szeretnél, nem csak eléldegélni egymás mellett.

2015. jan. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: Én is így érzem, barátokkal barátnőkkel utazgatott világot látott. Nekem elég sok minden kimaradt az életemből, de persze most már jobb: Pl Anyagilag mostmár több mindent megengedhetek magamnak, amiért eddig dolgoztam hogy elérhessem
2015. jan. 11. 16:11
 6/10 anonim ***** válasza:
Úgy magamban mindig elgondolkodom az ilyen párokon, istenkém, gyönyörű életük lehet. Gyerekkoruk óta ismerik egymást, úgy ismerik egymást, mintha egymás testvérei lennének, együtt tanulnak, együtt mennek a sulibuliba, közös osztálykirándulás, közös érettségire való felkészülés, közös osztálytalálkozó, közös tervek, közös jövő, közös egyetem stb. Akár a mesékben. Sokunknak nem adatik meg még az sem, hogy 30-on túl rátaláljon az igazira, vagy legalábbis az elsőre... ez van, ez jutott. :)
2015. jan. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
16:13 pont Te jobban meg is fogalmaztad, igen több pár is mondja úgy könnyebb az egész családalapítás lagzi, hogy mire 30 évesek addigra a bulizástól kezdve a közös élményeken át szint a a kettőjük családja össze van nőve:) Nálam 2 szer jött át egyáltalán szüleimhez, és mindössze két nyári hétvégén mentünk vhova is....
2015. jan. 11. 16:16
 8/10 opened paradise ***** válasza:
Más boldogsága nem zavar,jó nekik.
2015. jan. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Engem akkor zavar, hogyha az általam "kiszemelt" lánnyal történik ilyen....
2015. jan. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én mondjuk fiatal vagyok (21), de 16 éves korunk óta együtt vagyunk barátnőmmel, akivel óvodás korunk óta ismerjük egymást. Ha a "másik oldalon" vagy, nekem pl. sokszor az fordult meg a fejemben, hogy milyen lenne mással, mert ő az eddigi egyetlen komoly kapcsolatom. Meg bulizás is más, hogy a szingli haverok mindig felszedtek egy csajt a szórakozóhelyen, kavargattak, ilyenek, nekem ezek is kimaradtak.

Volt is egy 8 hónapos "szünet", ami persze akkor végleges szakításnak tűnt, bár nem pont emiatt, de benne volt ez a dolog is, hogy meguntuk egymást. Aztán ahogy külön mentünk rájöttem, hogy mégis csak ő kell nekem, véletlenül összefutottunk egy közös barát szülinapján, így 2013 novemberétől megint együtt vagyunk, de most sokkal jobb az egész, érettebbek is vagyunk, mint 17 évesen.

Ezzel csak azt akartam, hogy minden kapcsolatban vannak néha kétségek, bizonytalanság, amelyik ismerőseid 10 éve együtt vannak, valószínű náluk is előjöttek ezek. De azt a hiányérzetet is megértem, én se cserélném el semmire ezeket az emlékeket, és annak a szünetnek is örülök, hogy ráébreszett, ő az igazi, máshogy állunk az egész kapcsolathoz azóta a bő 1 év óta.

Nem tudom te mennyi idős vagy, 30+ évesen már az "eszetlen" bulikhoz tényleg késő van, de közös programok, nyaralások csak rajtatok múlik, ha nagyon szeretitek egymást és érezteted vele, hogy ez fontos neked, akkor biztos meg fogja érteni.

2015. jan. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!