Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is van úgy, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van úgy, hogy nem igazán élvezi azt egy párkapcsolatban, hogy találkozni kell a párunk szüleivel/barátaival?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért, én nagyon nem szeretem ezt a részét a dolognak...főleg ha csak kamu udvariaskodás, jópofizás van olyankor...Meg utána a szülők mindenről tudni akarnak, beleütik az orrukat stb. A saját családomhoz sem szeretem elhozni a barátnőmet. Lehet, hogy nem normális dolog...van valaki még így rajtam kívül?
2015. jan. 11. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
nyilván normális, nem a szülei miatt vagy vele. én is utálom az egészet
2015. jan. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bizony...oké a szüleit még elfogadom,hisz nekik köszönhetem a párom, meg azért ha hosszú távon együtt vagyunk azért jóba kellene lenni velük,de a barátaihoz nekem se semmi kedvem.

Nagy nyűg nekem,mikor közös program van...2 haverját kivéve nem birom a társaságukat, nem tudunk közös nevezőre jutni.

2015. jan. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát ez megnyugtató, hogy azért akad aki még így van ezzel...én most ott tartok, hogy nem is akarok komoly kapcsolatot, többek között ezek miatt...Persze más dologk is közrejátszanak, de az utóbbi időben ilyen stresszhelyzetekre nem vágyom valahogy...
2015. jan. 12. 15:25
 4/4 anonim ***** válasza:

1. szülőkkel nem szívesen, nem szeretem a felesleges udvariaskodást - de a saját családommal sem szívesen találkozok

2. a barátokkal nincs probléma, mindketten csendesek vagyunk, szívesen hallgatom a sztorijaikat

2015. jan. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!