Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem úgy hogy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy hogy még mindig szeret?

Figyelt kérdés
Régebben nagyon jóban voltunk aztán össze vesztunk és össze jött az egyik legjobb barátnőmmel aztán nem beszéltünk vagy 7 hónapig aztán kibékültünk de szerintem csak azért mert akkor össze vesztek és azóta megint nem szólunk egymáshoz meg kerüljük egymást...... De nagyon nagyon érzem hogy bámul meg nagyon sokszor összeakad a szemünk és amikor oda mentem beszélni egy fiúval ő is oda jött és ez furcsa volt de mondjuk én szoktam őt kerülni de szerintetek tetszek neki? Szeret még?
2015. jan. 11. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Te szereted még? Ő ha bámul akk valószínű h igen
2015. jan. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én sajnos igen :(
2015. jan. 11. 18:26
 3/4 A kérdező kommentje:
És mit kéne tennem??
2015. jan. 11. 18:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Megbeszélni a dolgot, hogy mit akarsz/akartok. Ennyi.
2015. jan. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!