Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar féltékennyé tenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar féltékennyé tenni a barátom? Miért írogat más lányok képeihez? Jogos, ha ezt tiszteletlenségnek érzem magammal szemben?

Figyelt kérdés
Fél éve járok a barátommal, jól megvagyunk, megbízunk egymásban. A facebookon sok lány ismerőse van, jóban is van sokkal,ezért általános, hogy kb mindig lájkolja akármilyen képet tesznek ki. Ez alapvetően nem zavar, nem nyomozgatok utána meg ilyesmik, mert nem érzem szükségét. Viszont újabban már kommentelni is szokott néha alájuk ilyeneket, hogy "csinos vagy ;)" meg "jó kép" meg ilyeneket. Jó, az enyémhez is mindig ír hasonlóakat, de én a barátnője vagyok, azokhoz a lányokhoz meg semmi köze. Nem szoktam ilyenekért veszekedni vele, de szóba jött nemrég és mondtam, hogy én bizony mindent látok (kiírja a facebook, nem tehetek róla :D ), ő meg mondta, hogy nem is baj, kicsit féltékennyé akar tenni. Én ezt meg nem értem egyszerűen. Ha szeretek valakit, akkor azt megbecsülöm és nem vágom magam alatt a fát azzal, hogy direkt generálom a féltékenységet, nem? Mire jó ez? Így is tudja, hogy vannak önbizalom problémáim és még direkt rájátszik. Elég tiszteletlenség szerintem, hogy nyilvánosan kommentelget más lányok képeihez, miközben én vagyok a barátnője... Ti mit gondoltok erről? 19/L

2015. jan. 11. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
hogy mit gondolok? örülj, hogy van barátod, becsüld meg és ne az idióta facebook miatt veszekedjetek. ne foglalkozz vele, ha ő ilyen gyerekesen akar féltékennyé tenni, akkor hagy csinálja.
2015. jan. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Ez hülye. Ennek semmi értelme. Vagy valami férfi logika? O.o
2015. jan. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem "rinyálok" ilyenek miatt, nem akkora probléma ez, nem szoktam vitatkozni vele emiatt. :D Csak tényleg nem értem hogy mire jó ez. :D
2015. jan. 11. 19:03
 4/7 anonim válasza:
A barátod még nem fogta fel a "komoly kapcsolat" jelentését. Gyerekes az, ha van egy komolynak tűnő kapcsolata, és facebookon kommenteléssel tölti az idejét. Az normális, ha belájkolja valakinek a képét, mert ismeri, de kommentelésben teljesen igazad van. Azt már nem kellene. Ha féltékennyé szeretne tenni, egyrészt játszik is veled. Egyszer tedd meg te is vele ;) nézd meg a reakcióját, és ha ő is kivág egy "hisztit" csak mondd el neki, hogy neked is ilyen érzés volt. De amint írod, hogy már 19 éves vagy, akkor a barátod vagy veled egy idős lehet, vagy idősebb, és már lehetne annyira komoly, hogy csak rád figyel, és nem csinál gyerekes dolgokat.
2015. jan. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem is gyerekes. Épp ezért se vitatkozom vele erről, mert akkor én is ugyanolyan gyerekes lennék. :D Csak tényleg érdekel mások mit gondolnak erről.
2015. jan. 11. 19:07
 6/7 anonim ***** válasza:
megertelek :) serto ez szamodra :) nekem is ez lenne :) mond meg meg neki h valtozztasson vagy ezt nem fogod turni
2015. jan. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez megy.Barátom bejelöl ismerősnek ilyen bombanőket.Meg csomó ismerőse van facebookon,akiket nem is ismer csak úgy bejelöl,ők meg visszajelölik.Pár csinos nő képe alá láttam,h ilyeneket ír,hogy gyönyörű vagy stb.Tényleg szép lányokról van szó.Viszont engem ez nem érdekel,velem van,nem csal meg "tudtommal".Én is szoktam férfiak,nők képeit like-olni,ha tetszik.Nincs ebben semmi rossz.Ezek csak képek.Élőben ki tudja,hogy nézhetnek ki.
2015. jan. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!