Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép, kedves, egyszerű, szegény, átlagos szexben rendszerességet kedvelő csaj vagy külsőleg kevésbé vonzó, tanult, vagyonos, szexualitást ritkán kívánó, ám akkor nagyon tüzes nő?

Figyelt kérdés

Két nő között őrlődöm, mindkettőt kedvelem, mondhatom szeretem.

Nem voltam még ilyen helyzetben, persze magam is tehetek róla. Elvált emberként eleinte kalandnak éreztem, hogy párhuzamosan két nővel hozott össze a sors.

A két nő szinte teljesen ellentéte egymásnak. Talán ez a kérdésből és érezhető. A fiatalabb 28 éves, kifejezetten vonzó megjelenésű lány skandináv jellegű külsőleg-belsőleg egyaránt. Kissé hideg, csendes, ágyban átlagos, de mindig kapható rá, állandóan, 24 órában bármikor. Kedveli a közös programokat, a 8 órás munkaidőt leszámítva rámér. Ha őt választom, akkor szinte egy száll ruhában kapom, annyira nincs semmije.

A másik, negyvenes latin stílusú nő. Két berendezett lakással, jól működő vállalkozással. Határozott, tanult nő, komoly beszélőkével. Intim szórakozáshoz ritkán van kedve, de amikor van, akkor tüzes, néha vad, sőt mondhatnám kissé perverznek is. (a ritkán = havonta, kéthavi 1x) Szinte soha nem ár rá, éjjel-nappal dolgozik, szabadidejében otthonülő típus.



2015. jan. 11. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire döntésképtelen vagy és képes voltál erről egy kérdést kiírni, megérdemled, hogy két szék közé ess.
2015. jan. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most komolyan mi válasszunk helyetted?
2015. jan. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 opened paradise ***** válasza:

Mit takar az "egyszerű"?

Ha nem azt,hogy buta,mint a föld,akkor rá voksolnék.

2015. jan. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem a vagyoni helyzetnek nem kéne számítania a választásnál. ha egy nő írt volna ilyen kérdést férfiakkal kapcsolatban, már biztos szét lenne oltva, hogy pénzéhes ri banc. amúgy nem tudom, hogy vagy vele, de szerintem a havi 1 szex az semmi, tuti másnál kötnél ki. úgyhogy ez alapján inkább az 1., a szexualitása talán még fejleszthető.
2015. jan. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A kérdés elég egyszerű.....milyen típusú férfi vagy?

Ha irányítani szeretsz és elég tökös Vagy akkor az első, ha el tudod fogadni, hogy sorban állsz és jegyet tépkedsz akkor lehet a második!!! A leírtak alapján az első Nő odaadó és unalmas számodra, a másik különleges és elérhetetlen. Ha komoly kapcsolatra vágysz akkor az első Nőt javasolom, mert nyugodt leszel mellette és biztos lehetsz abban, hogy nem fog elhagyni, a második esetében kössed fel a gatyád, mert egy vagy a sok közül és nagyon össze kell szedned magad ahhoz, hogy Te legyél az első....de egyben legyél tisztábban azzal is, hogy soha nem fogsz egyedül nyugodtan aludni!!!!

Egy NŐről soha nem mondanám azt hogy rideg , meg skandináv típusú....inkább azt hogy visszafogottabb. Minden Nő tud érzéki lenni csak van aki ezt ezerrel titkolja...kérdés Te mit hozol ki belőle!!!!

Ha az anyagiakon kattogsz, akkor már hosszabb időre tervezel....sajnos a mai világban az valamelyest érthető is, de nem hiszem, hogy ennek kéne döntenie.

37F

2015. jan. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!