Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is szakítanátok vele a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is szakítanátok vele a helyemben?

Figyelt kérdés

Nemrég összejöttem egy sráccal, aki 24 éves és kiderült, hogy én vagyok nekik az első barátnője és még szűz.

Elgondolkodtam azon, hogy szakítok vele mert nem tartom normálisnak ha egy férfinak ennyi idősen nem volt barátnője és még szűz, nyilván valami gond van a fejével. :(


2015. jan. 11. 21:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Szakíts vele, jobbat érdemel nálad.
2015. jan. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Szwrintem a te fejeddel van gond
2015. jan. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

najó, most hivatalosan is elegem van a nőkből

keressetek magatoknak másik faszt

2015. jan. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%
napi provokatív kérdés? :D
2015. jan. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Hah, micsoda gondok. Ezért szakítani?

Miért nem ismered meg mielőtt döntenél?

Attól, hogy szűz még lehet egy normális ember, sőt...

2015. jan. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
nem szakítanék vele, ritkán találkozni szűz sráccal
2015. jan. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi nekem nem lenne elég a szakításhoz. Nem feltétlenül van gond a fejével. Ha most olyan, amilyennek úgy érzed, lennie kell, akkor szerintem nem lényeges, hányan voltak előtted, vagy voltak-e egyáltalán. Szerintem ez a kor még nem az a szint, ahol úgy érezném, probléma van vele. Ha 40 évesen is szűz és sosem volt barátnője, na, akkor aggódj. De 24 évesen... Más kötötte le, fontosabb volt a szakmai előmenetele, inkább építette az életét, későn érő típus, ezernyi oka lehet annak, azon kívül, hogy gond van a fejével, hogy még nem volt barátnője.


Legrosszabb esetben vedd el a szüzességét, járjatok egy ideig, és akkor már nem lesz az, hogy szűz és sosem volt senkije. Jobb esélyekkel indul a hozzád hasonlóak között. Vagy esetleg talál olyan lányt, akit nem érdekel az előélete, hanem azért szereti, aki.


22/l

2015. jan. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
74%

Ha még te lennél szűz, és egy pasi emiatt dobna, hogy esne? Amúgy kizárt. Voltam már szűzzel, amikor én már tapasztalt voltam a témában, hidd el belőle tudsz a személyre szabott legjobb szeretőt faragni, ha nem vagy beszari, és meg mered tanítani, képes vagy neki megmutatni, mit hogyan csináljon, te mit hogyan szeretsz stb...az én esetemben ez így volt, és igencsak élveztük mind a 2en az egész folyamatot. ;)

22/N

2015. jan. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
59%

nem mindenki kezd 14 évesen ribi életet!

szerintem is szakíts vele jobbat érdemel nálad!

2015. jan. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy én sem akarom elhinni, hogy ez egy teljesen komoly kérdés. Én kimondottan örülnék, ha betölthetném ezt a szerepet egy pasi életében. Egyedül attól tartanék egy kicsit, hogy idővel kíváncsi lenne más csajok teljesítményére is.
2015. jan. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!