Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem furcsa ez egy férfitől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem furcsa ez egy férfitől?

Figyelt kérdés

Ha fodrászhoz megyek vagy ha a szokásostól eltérően csinálom meg a hajam ( minimális a változás) azonnal ésszreveszi. Ha jobban kifestem magam azt is ésszreveszi azonnal, sőt a sminkcuccok nagyrészét is felismeri (rúzs,alapozú,arcpír,szemhéjfesték)a női arcon.Sőt még néhány márkát is ismer. Szólt hogy jobb minőségű körömlakkot használjak mert a jelenlegi elégé csúnya, meg elmehetnék körmöshőz is (jahh majd ha kifizeti akkor :D).A női ruhák nagyrészét is ismeri, volt amikor megjegyzést tett hogy nem passzol a cipőmhőz a táskám színe...

Én eddig csak olyan pasikat ismertem akiknek fogalma se volt a női dolgokhoz. De ez a srác mindent ismer mint egy nő. Van egy húga akivel egy háztartásban élnek és szoros a kapcsolatuk.


2015. jan. 12. 14:01
1 2
 1/16 CptTomato ***** válasza:

Én néhány női tusfürdőt illatról is megismerek....

Nincs ezen semmi különös... a férfiak nem buták csak ezek a dolgok (női öltözködés/ruházat..stb) nem érdeklik őket, de ettől még ragad rájuk pár dolog.

2015. jan. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az utolsó mondatoddal meg is válaszoltad a kérdést. Bővebb kifejtést nem igazán igényel a téma.
2015. jan. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Mondok egy trükköt, amit nem csak a nekem tetsző nőknél szoktam alkalmazni, hanem minden létező férfi/nő ismerősömnél, barátomnál, osztálytársamnál:


"Nahát, csak nem fogytál?"

"Nahát, csak nem izmosodtál?"

"Nahát, csak nem változtattad meg a hajad?"

"Nahát, csak nem jobban kisminkelted magad?"


Az emberek ezeket imádják! Mindig azt hiszik hogy különlegesek a szememben és figyelek rájuk, közben pedig csak random módon mondom mindenkinek, akivel találkozom.

2015. jan. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Noren1989 ***** válasza:
46%

#2essel értek egyet, de az is lehet, h titkon ilyeneket hord ;)

25/F

2015. jan. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, nem feltétlen analfabéta az ilyesmihez egy férfi sem. A márkákat is simán ismerheti a húgától, lehet elmennek néha együtt vásárolni aztán látja miket vesz, stb.
2015. jan. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
42%
Na ez durva...az oké, nekem sem idiótaa pasim, meg tud különbőztetni egy rúzst egy spiráltól, azt is észreveszi, ha más a hajam stb, de ilyennel hetero pasiknál én még nem találkoztam....
2015. jan. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

A húgától tanulhatja vagy nem tudom.

Mindig csajokkal haverkodott jobban az is furcsa. Van néhány haverja fiúk akik mindig este keresik telefonon, mondjuk lehet azért mert dolgoznek egész nap. Őket nem ismerem, soha nem mutatta be nekem. Néha bennem is felmerül hogy ez is igy picit furcsa.

2015. jan. 12. 14:12
 8/16 A kérdező kommentje:
Már legalább 30 éve a húgával él együtt, a húga sokszor úgy foglalkozik vele mintha az anyja lenne. Lehet tőle tanulja ezeket..
2015. jan. 12. 14:15
 9/16 Ügyet Lenke ***** válasza:
vagy simán csak figyel és megjegyzi, vagy fontosak neki a nők és nem felszínes...
2015. jan. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem egy hétköznapi eset, de azért nem olyan ritka. Nekem volt olyan barátnőm aki Avon cucokkal foglalkozott és egy csomó mindent megmutatott a termékek közül és kikérte a véleményemet. Szóval elég sok mindent ismerek és tudom kinek mi állna jól....az hogy ezt közlöm-e az illetővel az már más kérdés. Ruhaiparban dolgozom és ha nem is túl gyakran de szoktam ruhát venni a barátnőmnek....mert tudom a méretét és van elképzelésem az izléséről és persze engem is érdekel, hogy egy adott darab hogyan áll rajta!!! :)

Úgy gondolom, hogy mindez inkább szokatlan mint furcsa.

37F

2015. jan. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!