Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy 28 éves férfiba akit netről ismerek, még csak 15 vagyok többszőr találkoztam már vele és nagyon jó volt, arra lennék kíváncsi hogy másnak volt már iylen hogy ennyivel idősebb fiúval hosszabb távon is jóban voltatok?
2015. jan. 12. 14:12
1 2
 1/12 CptTomato ***** válasza:
100%

Figyelj.. én 27 vagyok és biztos hogy semmit nem akarnék egy veled egykorútól ... törvény ellenes beteges, de leginkább semmi nem mozgat meg "bennetek".

Ha akar is tőled valamit akkor a fentiek állnak rá és/vagy a 19. századi eszméket vall magáénak ami szintén nem normális.

2015. jan. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Biztos volt már másnak is, és ennek a kisfiúnak se te vagy az első kislány az életében. Nem nevezném férfinak ezt az embert. A férfi szó ugyanis egy érett személyiséget takar. Téged azért könny meghódítania, mert bármit tesz, felnézel rá, nagy boci szemekkel és tátott szájjal isteníted őt.
2015. jan. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 To7ka ***** válasza:

Gondolom nem ilyen válaszokat vársz, de ez nagyon szélsőséges esetekben működik. Itt kérek elnézést minden (majdnem (egyetlen 1 év..)) pedofil pasitól, de a srác nem normális. Nagyon nagyon gyerekes szinten kell lenni, hogy megtaláljuk a közös romantikus hangnemet egy 15 évessel. Mi a helyzet a munkával? Hogy jár egy lánnyal büszkén az utcán aki 4-5 év híján a lánya is lehetne (van olyan népcsoport ahol ennyi se). Munka után érte megyek gimibe?

Szóval itt nem feltétlen Veled van a probléma, mert minden fiatal lánynak iszonyat vonzó a tény, hogy egy sokkal idősebb pasit megszerezhet, ez valamiért egy erős mánia, egész 20-on éves korukig képesek csak a korukba beleszerelmesedni... Itt jön az, hogy szerinted egy 10 évvel idősebb srác, aki épp a munkába kéne hogy teperjen, egzisztenciát teremt, ha Ő 10 évvel ezelőtt, vagy a korosztályában jó pasi lenni, akkor miért nincs senkije? Miért van ideje/türelme egy nagyon nagyon fiatal lányhoz, akivel nagyon kevés közös dolga van, és nehéz összeegyeztetni az időbeosztásukat is.

Tisztelet a kivételnek, de én közeli barátoknál kivétel nélkül azt vettem észre, hogy egy nagyon lepukkadt, nagyon átlagos pasit találtak meg maguknak, aki piszok problémás és egyértelmű, hogy ezért nincs sikere az érettebb, korosztályához közelebbi nőknél, mert van annyi eszük, hogy komolyabb, sikeresebb, értelmesebb, jobb képű pasikkal kezdjenek, de mivel közel van a 30-hoz és az menő, ennyi egy az egyben elég lesz. Akkora titokzatosságot, misztikumot kap az egész helyzet, hogy társadalmilag lenézik őket, és majd együtt bujkálnak a kritikusok elől vagy büszkén kihúzzák magukat mert csak irigyek, hogy jobb lesz mint egy Disney herceg...


Nem valószínű, hogy működni fog...:) Ha Ő 7-8 év múlva is pont ugyanott fog tartani az életében, mire Te végzel a tanulmányaiddal, az elgondolkodtató, nem próbál ki semmit az életében... Ha ezzel nem is lenne baj, visszafog húzni Téged, mint ahogy kifejtettem, Ő a korosztályában nem sikeres, Ő 18 évesen nem nyűgözte le sorra a nőket, mert akkor nem lenne ilyen problémája. Ő nem egy jó pasi, csak egy idős pasi. Ettől meg jó lesz, számodra. Szóval mire Te felnősz, megkomolyodsz, érettebb leszel észre fogod venni a hiányosságait. Ami miatt nem kell most a 20-on éves lányoknak, Neked se fog már kelleni 20-on évesen.

2015. jan. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem is a korkülönbség a gond,hanem hogy egy 15 éves teljesen máshogy áll a dolgokhoz,mint egy 28éves.Mások az életcélok.


Szerintem hagyd békén,és ne találkozz vele többet.Nem hiszem,hogy nagy tervei lennének veled.Max csak fiatalabb vagy,és veled meg lehet játszani azt amit egy idősebb lánynál / nőnél nem biztos,hogy megtud.

2015. jan. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
na mind1 majd kiderül mi lesz de legalább addig is van kivel közös programokat csinálnom meg szexelnem :D
2015. jan. 12. 15:13
 6/12 anonim ***** válasza:
Csak arra vigyázz,nehogy beleszeress,és Te húzd a rövidebbet..
2015. jan. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
már beleszerettem úgyhogy mind1 :)
2015. jan. 12. 15:36
 8/12 anonim válasza:
Igen,szerelmes vagy? de mi fogott meg benne?
2015. jan. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
résztlesebben mesélj róla,mert kevés információt adtál meg 13 év korkülömbbség az semmi
2015. jan. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Háát,igen most már mind1..Csak ezt neki ne mond el..Ha csak szórakozik veled,és megtudja azt hogy szereted,nagyon durván ki fog használni..Szóval ezért ezzel vigyázz !!
2015. jan. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!