Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párok, nektek mi a véleményete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok, nektek mi a véleményetek erről a videóról?

Figyelt kérdés

Van ennek a videónak bármi valóságalapja?

https://www.youtube.com/watch?v=yRqUTA6AegA


Létezik, hogy ennyi nyűg és macera mellett, amit a videó is felvázol, valaki még örül egy újabb gyereknek?



2015. jan. 12. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Ehez szülőnek kell lenned, h megértsd. A legcsodálatosabb dolog a világon, bármennyi fáradsággal is jár. Egy pauka :)
2015. jan. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor kell csinálni,ha örülünk egy újabb gyereknek és szivesen felneveljük, nem nyűg lenne.
2015. jan. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

cuki a vidi :3


de amúgy lehet,mért ne lehetne? :D

2015. jan. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem van 3 gyerekem.

És bármikor újra kezdeném előröl

37f

2015. jan. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Aranyosnak aranyos, csak nem tudom elképzelni, hogy miután hetekig kialvatlan vagyok, lépten-nyomon legóba és egyéb szúrós játékba lépek, összekenik a kedvenc bakelit lemezemet zöld szütyivel és málhás csacsivá avanzsálódom a családi kirándulások során, akkor mindenezek mellett még így örülök, hogy de jó, jön a következő is. :D
2015. jan. 12. 15:21
 6/7 A kérdező kommentje:
#4-es válaszoló: Elhiszem, és gratulálok a 3 gyerekhez, de hol éri ez meg neked? Mit adnak cserébe a sok rájuk fordított idő, energia, pénz, munka és átvirrasztott éjszaka után? Jó, gondolom, hogy szeretetet meg ezt biztos csak akkor értem meg, ha lesz gyerekem, de egyszerűen nem fér a fejembe, hogy hol térül ez meg valaha is egy szülőnek. :D
2015. jan. 12. 15:28
 7/7 anonim ***** válasza:
ezért mondtam h szülőnek kell lenni. Amikor átölel, amikor rád mosolyog....addig ismeretlen érzéseket vált ki belőled.
2015. jan. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!