Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan győzzem le a féltékenys...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem le a féltékenységet és ismét bizzak benne?

Figyelt kérdés

A párommal 4 éve vagyunk együtt, ez alatt volt egy fél évig tartó netes ismerkedése egy lánnyal. Csak akkor találkoztak állitólag amikor megismerkedtek a buszon. Azóta nem bizom benne mostanában nem adott rá okot.

Történt ilyesmi veletek hogy léptetek túl a féltékenységen?



2015. jan. 12. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem már sose fogsz,elrontottad ott, hogy olyannal maradtál,aki félévig ismerkedett egy lánnyal.
2015. jan. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Meg akarja kérni a kezem és én nagyon szeretem őt. Csak ez a bizalom dolog... Alapvetően bizom az emberekben, csak könnyű ezt elszurni.

Végülis, még változtathatok, csak gondoltam előbb megpróbálok kigyógyulni belőle.

2015. jan. 12. 15:40
 3/5 anonim ***** válasza:

soha.. max akkor ha nem hazudik semmibe es ugy latod h mar megbizhato , de amugy ha kitudsz szallni , szallj ki mert megolia kapcsolatot...

nalunk is ezvolt csak tobb lanyal es meg talalkoztak is , es azota nem voltiylen de folyamatosan hazudik mindenbe,és még én vagyok a hisztis picsi hogy folyamatosan féltékenykedek:D de én fél év alatt nem tudtam még túllépni a féltékenységen...

2015. jan. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
pics-*
2015. jan. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Jelenleg hasonló helyzetben vagyok, mint a kedves utolsó válaszoló, annyival másabb, h ő nem találkozgatott csak csajokkal beszélgetett, mert "unatkozott" (amikor én hétköznap más városba tanultam) Viszont ezzel rögtön elvágta magát és semmi bizalom, és én vagyok a "nagyon féltékeny" csak persze 4 év után nem könnyű kilépni az első szerelemből, úgyhogy még egy kicsit "kínzom" magam:-)

Veled mi lett kérdező, szakítottál vagy meg tudtál újból bízni?

2016. aug. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!