Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha 20 éves lányként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha 20 éves lányként már megfordulgat a fejemben az esküvő és a gyerekvállalás gondolata a barátommal?

Figyelt kérdés
persze még nincs itt az ideje, de ha meglátok egy kisgyereket, mindig ellágyulok :)
2015. jan. 12. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Kinél mi :) Én mondjuk, örülök ennek, mert legalább komolyan gondolja legalább az egyik szereplő a kapcsolatot :) Szerintem teljesen normális ;)
2015. jan. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, egészen addig, amíg a realitásban maradsz. Én is sokszor gondolok ilyesmire, elég családcentrikus vagyok, de tudom, hogy erre még a kapcsolatunk nincs készen (3 éve vagyunk együtt), mi sem, ráadásul nyilvánvaló, hogy még a közelében sem vagyunk annak az állapotnak, amire stabilan lehetne közös jövőt építeni (mindketten tanulunk még).

20L :)

2015. jan. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a barátom is néha megemlíti ezeket a dolgokat, szóval nem az a típus, aki nem képes elköteleződni és inkább elfut, ha ez felmerül :) ugyan elég érett vagyok már, csak nekem furcsa kicsit, hogy ilyen korban foglalkoztat ez a dolog
2015. jan. 12. 18:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj ez pedig... Régebben elég gyakori volt, hogy a nők a húszas éveik elején szültek, azóta persze sok minden átalakult (karrierorientáció, stabil anyagi helyzet megteremtésének nehézsége), így érezheted ezt furcsának, mindenesetre egyáltalán nem abnormális.
2015. jan. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, megnyugtattatok
2015. jan. 12. 18:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem baj, hogyha felmerül de azért nézzük meg az érem másik oldalát is. Hogyha netán történik valami közted és a barátod között, elváltok a gyerek nálad fog maradni - szinte mindig az anyukájánál marad - és ott leszel 20 vagy 21 évesen gyerekkel. A fiúk nem nagyon buknak a fiatal anyukákra.. És akkor még ugye azt a kisgyereket valahogy el kell tartani is, na meg persze magadat is. Nem lenne túl rózsás a helyzet.. Hidd el, tapasztalatból mondom...
2015. jan. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok 26-7 éves koromig gyereket semmiképp :)
2015. jan. 12. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!