Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről az egészről?

Figyelt kérdés
Egy fiúval összejöttem, de csak 4 napig voltunk együtt. Már neki egy ölelés is fura volt, mivel én voltam neki az első. 4 nap után szakított velem olyan indokkal hogy ő még egy ilyen kapcsolatra nem készült fel, pedig azt hitte hogy igen. Több mint 1 hónapja nem is beszéltünk mert legutóbbi beszélgetésnél eléggé ki volt és azt írtam neki hogy "akkor inkább hagylak, majd beszélünk holnap"... Én nem írtam rá, mert azt vártam, hogy ő keressen. Mai nap tudtam meg egyik barátjától, hogy valójában azért szakított, mert megijedt attól hogy szeretem. EZ jó vagy rossz? Véleményetek?
2015. jan. 12. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem jo
2015. jan. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bizonytalan..szerintem nem kéne feladni :D
2015. jan. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valóban még nincs kész a komolyabb testi kontaktusra és nagyobb érzelmek befogadására, valószínűleg attól is megijedt, hogy ő érez irántad valamit.

Szerintem próbálj felé barátként közeledni, első körben ne ölelgesd, simogasd stb, úgymond szokja meg a jelenléted és akkor talán egy idő után majd elkezd fesztelenné válni. De ehhez sok türelem kell nagyon, ha ez nincs meg, érdemes valaki mást keresned.

2015. jan. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy én bármeddig várok rá. :) Csak olyan rossz hogy nem is beszélgetünk. Én nem merek rá írni.
2015. jan. 12. 20:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Írj rá, hívd el valahova, sajnos most neked kell a nadrágot hordanod, ha akarsz valamit kihozni belőle.
2015. febr. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!