Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leírnátok hogyan történt meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírnátok hogyan történt meg nálatok az első csók a mostani vagy régebbi barátotokkal/barátnőitekkel?

Figyelt kérdés
2015. jan. 12. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Jól
2015. jan. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nagyon féltem az első csóktól. És szégyen-nem szégyen nekem 16 éves koromban történt meg. Addig nem mertem közeledni a fiúkhoz. 10.-be szerelmes lettem az osztálytársamba, akiről kiderült, hogy ugyan így érez. Nem mertem megcsókolni, hiába próbálkozott. Aztán jött egy fiú. Ő lett az első barátom, és ő olyan gyorsan és váratlanul csókolt meg, hogy sem gondolkodni, sem felkészülni nem tudtam. Nyugodj meg, ne parázz, ha még te nem tetted meg. Hagyd, hogy magától történjen és majd belejössz.
2015. jan. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

második válaszoló: hirtelen azt hittem, hogy ezt én írtam, de a sztorid végén már tudtam, nem:D

nekem is 16 évesen volt az 1. csókom egy téli estén. Osztálytársakkal elmentünk kocsmázni. Tudtam, hogy bejövök az egyik fiúnak az osztályból, és hát ő is nekem bejött, az este vége pedig így jött össze, hogy megcsókolt:) nekem annó jó volt, és most szép emlék:) azóta szakítottunk, 2 éve volt már ez, tehát most végzős vagyok és oszttársak vagyunk...vicces:D csakhát összejött nekünk akkor minden, és ennyi volt:)

2015. jan. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2.válaszoló voltam: akkor pacsi :D kb hasonló a befejezés is :D
2015. jan. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!