Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tutika19 kérdése:

Volt e már nektek (csak) sexkapcsolatotok? Ha igen ak hogyan tortént ez, (hogy oda jutottatok) és meddig tartott? és kivoltaz illeto? (régi barát stb)

Figyelt kérdés
2015. jan. 12. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen volt, kettő is. Mindkettő idősebb pasi volt, az egyik közel 4, a másik kb. 2 évig tartott. Mindkét pasit ismertem már régebbről, mondhatni gyerekkorom óta. Az egyikkel zűrösen ért véget, hol beszélünk azóta, hol nem. A másikkal viszont mai napig is jóban vagyunk, mondhatni, hogy jó barátok vagyunk. Előtte is sok mindent meg tudtunk beszélni, de mióta szex is volt közöttünk, azóta nem igen van tabu téma.
2015. jan. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Volt és van is. Anno egy ilyenben veszítettem el a szüzességem, a sráccal előtte évekig jó barátok voltunk, aztán egyszer csak megtörtént. Utána is barátok maradtunk, csak néha szexeltünk. Aztán nekem lett komoly kapcsolatom, és azóta beszélni is csak ritkán szoktunk. Kb. fél évig tartott amúgy. Most túl vagyok egy hosszabb kapcsolaton, de nem akarok másikat egyelőre, viszont szexelni szeretek és nem akarok hónapokig, vagy akár évekig is enélkül élni, az egyéjszakás kalandoknak pedig nem vagyok a híve. A jelenlegi szexpartneremet látásból már régóta ismerem, és egyszercsak rámírt FB-n - nem is voltunk egymás ismerősei, csoda, hogy észrevettem az egyéb mappában az üzit... -, beszélgetni kezdtünk, persze szóbajöttek a kapcsolatok, a szex. Rájöttünk, hogy mindkettőnknek ugyanaz az igénye jelenleg, csak szex, kötöttségek nélkül. Adta magát a helyzet, mivel külsőre bejöttünk egymásnak. Találkoztunk, beszélgettünk, majd a második alkalommal már szex is volt. Ez jelenleg kb. 4 hónapja tart, nem tervezzük előre, hogy meddig. Bármikor vége lehet, ha egyikünknek közbejön valami komolyabb partner.
2015. jan. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem 1-2 hónapnál sosem tartott tovább.

az egyiket interneten ismertem, többet akartunk az elején, 1-2 helyre el is mentünk együtt, de ha végén összegezném, csak szexeltünk.

a másik 2őt szórakozóhelyen ismertem meg, az egyik csak pár hónapot volt a városban, tudtuk, hogy csak addig fog tartani. vele nem is volt soha semmi közös program.

a másikkal az elején még nem derült ki mi lesz, volt egy rendes randink, akkor még nem szexeltünk. aztán a többi találkozással leredukálódott az egész csak szex-é. nem is akartunk többet a másiktól. de a szex sem volt olyan, csak a hét folyaman felgyülemlett fusztrációnkon könnyítettünk. én mindig csak egészségügyi szexnek hívtam. de mivel nem volt az igazi, mint amilyennek kellett volna lennie, így hamar el is halt a dolog.

2015. febr. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!