Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakító ok lenne nálatok?

Figyelt kérdés

Barátnőm egy kulcsot kapott a legjobb barátjától, akiről tudni kell, hogy szerelmes a barátnőmbe, és mondta neki, munka utána bármikor menjen hozzá pihenjen le nála, akkor is ha nincs otthon. Kulcsot örömmel elfogadta...


Jó délutánonként azt csinál és ott van amit akar, nem vagyok olyan pasi aki még azt is megmondja mit vehet fel... De azért zavaró, de ebből ő se enged a kulcs marad, és ő megy hozzá amikor kedve lesz, bízzak benne...


2015. jan. 12. 21:14
1 2
 1/19 anonim válasza:
Hát nálam ebben a fel állásban az ............
2015. jan. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Beszélj vele,hogy nem őt félted, hanem tudod,hogy a fiú simán kikezd vele.

Amúgy en nem tennék ilyet. Szóval egybõl szakitanek magammal ha a te helyedben lennék.. De te érzed, egy próbát még megér.

Ha tartja magàt ahhoz, higy oda járkál, szakíts.

Legyél már te a fontosabb neki

2015. jan. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
57%

Igen én szakítanék.

De előtte azért elmondanám neki, és megkérdezném, hogy szerinte normális-e ez egy működő kapcsolatban.

2015. jan. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
55%
Azt mondod, hogy a legjobb barátja... Szóval igen, bízz benne!
2015. jan. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ja, tuti hemperegni fognak hamarosan.
2015. jan. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Hátha okot keresel akkor ez nem valami nagy ügy...ha lefekszenek az már az de ki az a hülye aki megvárja hogy megcsalják?? Ha valami ok a szakítás az az hogy bocs baba nem tudok bízni benned... Ha tudsz bízni és szép szóval nem tudod rávenni hogy adja vissza a kulcsolt akkor kénytelen vagy elviselni.
2015. jan. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Utolsó sajnos ez így van, bízom benne, viszont frusztráló... ha szeret visszaadja a kulcsot, de ha én igazán szeretem, akkor elfogadom, hogy átmegy és bízok benne... Ő meg ezzel érvelne. Egyébként így is úgyis átmenne, csak így mehet szó nélkül is, nem kell előtte megbeszélniük.

Nehéz döntés

2015. jan. 12. 21:44
 8/19 anonim ***** válasza:
Ahogy gondolod... :) mondjuk én az ösztöneimnek jobban hiszek mint egy nőnek :)
2015. jan. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Közbe döntöttem vagy visszaadja vagy vége, ez már sok :)

Köszi mindenkinek, persze nem csak miattatok, és is most elmélkedtem rajta kicsit

2015. jan. 12. 22:37
 10/19 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, hogy mi lett
2015. jan. 13. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!