Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, melyik csapatba tartoztok?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok.

Eddig volt úgy 5 kapcsolatom, ahol eljutottunk az ölelkezésig meg apróságokig, ebből 3-mal a szeretkezésig is, de itt nem is ez a lényeg. Hanem az, hogy bújós típus vagyok valamilyen szinten, és szeretem néha azt, ha az épp aktuális párommal megnézünk egy filmet, pihenünk, átkaroljuk egymást, csókolózunk. Viszont mindegyikük kivetél nélkül olyan típus volt, aki ágyban csak akkor van, ha szexel vagy alszik. Ha nem, akkor állandóan mehetnék, csók is kevés volt (nekem). Persze én is szeretek elruccanni itthonról, ki nem, kocsikázni, sétálni, sportolni, mert nekem is uncsi lenne az állandó heverészés egy este, de néha azért vágyom arra, hogy összebújjunk.

És kíváncsi vagyok arra, hogy az itt lévő fiúk/férfiak milyen típusúak, hogy vagytok vele?



2015. jan. 12. 22:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
bújós pirulós típus :)
2015. jan. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Én bújós vagyok, filmet csak úgy akkor nézek ha van bnőm, máskülönben tv-t szoktam nézni, tegnap pl egy jó film ment, és jó lett volna egy lánnyal nézni..

Szintúgy 20 éves vagyok

2015. jan. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Én inkább otthonmaradós fajta vagyok, semmint bulizós, úgyhogy az ilyen mentalitás nem zavar annyira. De tény, hogy néha kicsit sok tud lenni...
2015. jan. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 opened paradise ***** válasza:

Inkább otthonülős vagyok.

Ágyból filmet is lehet nézni.


Vagy melyik részére értetted?

2015. jan. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:

én is bújós vagyok, az előző barátnőmmel is csináltunk ilyet, mint amit leírtál (filmet néztünk, ölelkeztünk az ágyban) :P

22/f

2015. jan. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

26 vagyok, ágyban én is csak szexelni, vagy aludni szoktam. Filmnézés inkább kanapén megy, de ritkán van hozzá kedvem. Kevés az olyan film, ami leköt. Korábban állandóan filmet kellett néznem a barátnőmmel és sokszor olyan unalmasak voltak, hogy elaludtam közben.


Néha belefér az összebújás, de akkor érdekes műsor legyen a tévében (ami alatt nem focimeccset értek feltétlenül). A csók viszont gyakori nálam is.

2015. jan. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Az uncsi, heverészős csoport tagja vagyok.
2015. jan. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Dom vagyok
2015. jan. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

3. Igen, én is így gondolom, lehet sok is belőle. De én mindig nagyon kevésnek tapasztaltam.

4. Úgy gondoltam, hogy filmet sem lehetett velük nézni. Mert vagy nem maradnak a helyükön, vagy beindulnak, vagy unatkoznak és mehetnék, és ez sosem jött össze. Vagy szex volt nekik az ágyban vagy alvás.

2015. jan. 12. 22:45
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

önmagában én nem vagyok bújos, de ha odabújik mellém a lány akkor nem tessékelem ki :D szeretem a bújós lányokat, összebújva filmezni pedig talán a legjobb dolog, az összebújós együtt alvás után.


20/f

2015. jan. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!