Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon cinkes lenne ha kitartott barátnő lennék? Kiváncsi lennék a kitartott nők életére is h nekik hogy telnek a napjaik.

Figyelt kérdés
Nos. Van érettségim meg 1 szakmám is de nem tudtam benne elhelyezkkedni, fodrász de már letettem róla. Mindenhova gyakorlatot várnak el stb. Már be akarnak hívni közmunkára is de nem fogom elfogadni, mert nem vagyok hAjlandó kimenni a sok tahó közé, igénytelen holmikban, igénytelen emberek közé, akiknek max annyi foguk van mint általános iskolsai osztályuk utcát seperni. Megmondom őszintén h szánalmasnak is tartom az ilyet aki havi 50 ezerért képes megalázkodni, és ilyen munkát elfogadni érettseggivel vagy diplomával. Most hogy munkát se találok az lett az álmom az életcélom hogy kitartott barátnő lehessek, akit a párja pénzel, nem kell halálra dolgoznia magát havi 70 ezerért, és én cserébe mosnék főznék takarítanék is rá, meg stb.. Ő meg költene rám. Nem vagyok számító sem, de szerintem tök gáz ha valakinek a közmunka az életcélja, ill én se gondoltam volna h ennyire érintett leszek a munkanélküli témában.. Kerestem sokféle munkát is de nem érkezett válasz, pedig tanácsadóval irattam önéletrajzot is. Így már tudom hogy mit szeretnék az a célom és álmom hogy kitartott barátnő lehessek aztán mihamarabb feleség. Továbbá érdekelne az olyan nők élete is akik nem dolgoznak és a párjuk tartja el őket... N.24

2015. jan. 12. 22:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
magyarul bejárónő akarsz lenni egy kis extrával? :D
2015. jan. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
82%
Há' kisasszony, tetszik tudni, mifelénk vidéken ezt egyszerűen ku**ának hívják, de ahogy tetszik gondó'ni.
2015. jan. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Havi 70? Nem érsz te annyit.
2015. jan. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Én pénzelnélek ha vezetnéd a háztartást és jól éreznénk magunkat együtt! :)


24 F

2015. jan. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
De komolyan kiváncsi lennék arra hogy milyen egy kitartott nő/feleség élete.
2015. jan. 12. 22:57
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon megbántam, hogy belementem egy olyan kapcsolatban, ahol a volt barátom mindent fizetett. Ilyen kapcsolatban nem kell takaritani, mosni meg főzni. De ezen kivül szép apránként, de teljesen azt kellett csinálnom amit ő akart, pl. amelyik barátnőm nem volt neki szimpatikus azzal nem tarthattam a kapcsolatot, nem mehettem el semerre csak ha elengedett, mindig elérhetőnek kellett lennem és kin keservesen tudtam tőle megszabadulni. Megmondta milyen frizurát milyen hosszu lehet a hajam, milyen mükörmöt választhatok, mindent még a kajálást is, mit mikor ehetek, kivel beszélhetek, kivel nem.
2015. jan. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
86%

"Megmondom őszintén h szánalmasnak is tartom az ilyet aki havi 50 ezerért képes megalázkodni, és ilyen munkát elfogadni érettseggivel vagy diplomával."

Hidd el, ha nem lenne munka, és Te is azért küzdenél egyik napról a másikra, hogy a családodnak jusson betevő falat egyik napról a másikra. Nyilván, érettségivel a kutya nem akar közmunkát végezni, de ha nincs más...? Én annak a híve vagyok, aki nem akar dolgozni, az tévedésből se tegye, mert csak akadályoz mindenkit. Találj magadnak egy címeres ökröt, aki eltart Téged, nem hinném, hogy a társadalom sokat veszítene azzal, hogy az ilyesfajta gondolkodású nőket inkább otthon tartja.

2015. jan. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
91%
Ismerek ilyet...ha valahol leültetik, ott marad. Szerintem ez sok mindent elmond...kussolni kell, megalázkodni. És a pasi nem hűséges.
2015. jan. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
86%

Utálom ezt a kitartott nő kifejezést...

Nekem anyukám háztartásbeli (nem kitartott!), és egyáltalán nem nézem le ezért. Kicsit lehordják őket ezeken az oldalakon... tudjátok, nem hemperegnek az ágyban 11-ig, hogy utána manikűr-pedikűr, fodrász és cukrászda a barinőkkel...

Anyukám vezette a háztartást, a konyhakertet, háziállatokat, felnevelt minket (nagyon sokat foglalkozott velünk, és ez meg is látszódott mindig), intézte a ház körüli gondokat. És még így is többet ugrált, mint apukám, aki dolgozik.

Anyukám például a családjának szentelte az életét... amiért hálás vagyok. És, ha megtehette, miért ne?

Én szeretnék folgozni, de mindenképpen olyan munkát szeretnék, amit otthonról is végezhetek, mert szeretném felnevelni a gyerekeimet.

Persze aki úgy fogja föl, hogy eltartott - igen, az a pasi pénzéért van otthon.

Ez is szerintem a társadalom hülye felfogása, hogy aki otthon mos, takarít, főz, neveli az 5 gyereket, intézi a ház körüli ügyeket, termeli a növényeket az nem dolgozik, csak otthon henyél a szappanoperák előtt...

2015. jan. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Igen csak borzasztó nehéz munkát találni.. S rossz h a szüleimet is látom h mennyit dolgoznak.. Jól élünk szép házban , nem panélban, de ezt is hitelből ujitottuk fel, bár elotte is szép meg rendezett volt... Egy havercsaj volt itt a falunkba közmunkán és elképesztő dolgokat mesélt hogy milyenek az emberek.. Legtöbb igénytelen, vagy alkesz meg molesztálták.. És én nem akarok ilyen közegbe dolgozni sem, de mondta hogy még 1x ő se fog.. És megértem, ő is érettségizett lány de neki 2 szakmája van... Meg sokat piszkálták főleg akiknek 6-7 általánosuk van meg volt egy alkesz aki molesztálta...
2015. jan. 12. 23:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!