Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek ilyen nehez a masikkal szakítani?

Figyelt kérdés
Szeretnék szakitani parommal de nem megy, ez miért van?
2015. jan. 13. 07:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindig nehéz, de ha valami nem megy akkor nem szabad erőltetni!
2015. jan. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, részemről már nem megy szeretem mint embert de nem szerelemből, sokszor nem foglalkozik velem hiába beszeltem meg vele többször mar... Csak mivel nem tudom magam rávenni mindig meggondolom magam es akkor azt hiszem hogy még mindig szeretem és elbizonytalanodok... :-/
2015. jan. 13. 07:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt, évekig együtt voltam egy lánnyal pedig nem szerettem, csak mert beszari voltam szakítani és mert mindíg megsajnáltam. Végén ő szakított velem később... Azt mondom legyél rajta túl mihamarabb, senki sem érdemli meg hogy az időd pazarolja.
2015. jan. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ha csak te bizonytalanodsz el az még a jobbik eset, akkor csak össze kell szedned magad.

Én ex-barátnőm sírógörcsöt, rohamot kapott, légzési zavarok, depresszió, ő öngyilkos lesz, sose lesz most már semmije, stb. Eléggé nehéz volt, de hálistennek sikerült álnom a sarat. Utána még támogattam, meg figyeltem rá pár hétig, amíg elkezdte összeszedni magát, a szexuális próbálkozásait mindet finoman, de határozottan elutasítottam. Azóta teljesen lenyugodt, túl van rajtam, sőt boldog párkapcsolatban van :)

Vannak nehéz esetek.

Egyszerűen szánj rá egy napot mondjuk hétvégén, hogy végiggondold milyen is az egész kapcsolatotok, mik a jók, mik a rosszak, mik amik jók voltak, de már nem olyanok. Ha úgy látod, hogy az összkép amire jutottál nem tetszik és nem hajlandó ezen változtatni, akkor a legjobb lépés ( miután így szépen végiggondoltad az egészet ), hogy egyből felhívod h találkozzatok mihamarabb mert beszélnetek kell.

Úgyis tudni fogja ebből hogy szakítani akarsz, minden értelmes férfi levágja egyből. És mivel megtetted a kezdő lépést, h muszáj vagy találkozni és beszélni vele, utána sokkal könnyebb megtenni élőben.


Arra figyelj, hogy ha esetleg kér indokot, akkor is finoman mond csak hogy miért, hogy ne legyen ócsárlós/veszekedős elválás. Bár normális esetben, erre alapból nem kerül sor.

2015. jan. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :-)
2015. jan. 13. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!