Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tanácsoltok ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tanácsoltok ebben a helyzetben? Kit választanátok?

Figyelt kérdés

Szóval... november végén szétmentünk az akkori barátommal, elég balhésan (nem megcsalás vagy ilyesmi) mindkettőnk részéről. Ő továbbra is szeret engem és először éreztem azt hogy én is szerelmes vagyok, tehát igazából se veled se nélküled kapcsolat volt. Most először szakítottunk én viszont elég jóban lettem egy fiúval akivel lefeküdtem a szakításra 1 hónappal. A volt barátommal még mindig beszéltem de állandóan csak veszekedés volt a vége sajnos. Most az a helyzet hogy

úgy tűnik kibékülnénk viszont már érzek valamit a másik fiú iránt. Nem tudom eldönteni mi legyen érvek-ellenérvek szólnak mindkét fél ellen így igazából döntetlen...


25/L


2015. jan. 13. 13:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Válaszd a régit... És ha nem értesz egyet válaszd a másikat.. :)
2015. jan. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
:)))
2015. jan. 13. 13:55
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem egy ideig ne találkozz és ne is beszélj egyikkel sem.

Kicsit legyél nyugodtságban hogy át tudd gondolni a dolgokat.

Nekem szerintem csak ez segítene.

Sajnos mi nem tudhatjuk melyik érdekel téged jobban.

Viszont ha ilyen gyorsan túlléptél azon a szakításon,akkor nem szeretted őt eléggé. Lehet,hogy csúnyán váltatok el,de attól még egy hónap alatt nem kéne hogy elmúljanak az érzelmek.

És ha addig nem hiányzott az exed,míg nem keresett,akkor mit akarsz tőle?

Szóval én a másodikra szavazok.

Az exeddel sajnos úgysem lennél együtt sokáig, mert nem szereted eléggé.

Nekem ez jött le.

2015. jan. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Áhh dehogynem hiányzott most is nagyon hiányzik. az első 3 hétben mindennap sírtam dolgozni se mentem. Aztán jött az, hogy mindennap ittam és így lettem jóban a másik a fiúval rá támaszkodhattam, a szívem szerint visszamennék az elsőhöz viszont szerintem nem tartana sokáig az állandó veszekedések miatt
2015. jan. 13. 14:00
 5/13 anonim ***** válasza:

#1

Mi az hogy gyorsan? Egy hónapba telt míg talált egy másikat!!! Da fuck?? Figyelj kövesd a kémes hármas példát az beválik és jól is szórakozol :D

2015. jan. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha a volt barátoddal a szavaiddal élve olyan se veled-se nélküled a dolog, akkor itt az ideje kilépni abból a kapcsolatból, mert az ilyen nem működik. Ha két egymást elfogadni nem tudó és közös kompromisszumra képtelen ember alkot egy pár, annak mindig az lesz a vége, hogy minden apróságon összekaptok, majd amikor rájöttök, hogy a másikat elveszíthetitek, akkor jön a visszakönyörgés, megalázkodás és aztán havaii dizsi a következő vitáig. Jó esetben. Viszont az ilyen kapcsolatoknak lesz előbb-utóbb az a vége, hogy valamelyik fél nem csak lelkileg sérül valamelyik vitában a sok közzül.

Ha az új sráccal jól elvagytok, nem birtokolni akar, hanem egyenrangú félként kezel, akkor inkább ő. Persze arra számíts, hogy ha tényleg az exed csak azért azért akar mert mást nem tud megszerezni és birtokolni, akkor próbálkozni fog. Szóval az új pároddal ezt azért mindenképp beszéljétek meg, mert az első felület amit meg fog támadni a régi párod, az az lesz ami majd neked a legjobban fáj, az új párod emberi voltát fogja támadni. egyébként ebből világosan ki fog számodra derülni, hogy csak birtokolni akart, és kihazsnálta azt, hogy te mindig megbocsájtottál neki. Ezt el is játssza majd mindaddig amig engeded. Eddig nem csalt még meg? Nos lehet. De hogy előbb-utóbb az is bekövetkezik majd az tuti.

2015. jan. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Meg kell beszélned vele a dolgokat.

Barátommal régen en is sokat veszekedtem. Ez egy olyan dolog hogy vagy elfogdod hogy a párod ilyen,vgy nm,de akkor ne legyél vele.

Marmint ne azt fogadd el,hogy veszekedtek. Hanem ami/amik cia tt veszekedtek.

Neki is kicsit engednie kell meg neked is. És akkor nem lesz annyi vita.

Amúgy min veszekedtek annyit?

2015. jan. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja és igen,szerintem egy hónap az gyors egy hosszabb kapcsolat utàn.
2015. jan. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség 5 perc is sok utána... Egy hónapig egyedül h fájjon no thanx
2015. jan. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Te akkor ezek szerint még nem szerettél senkit.

Amúgy meg pont amiatt is kevés, mert a szerencsétlen kovetkező csak egy potlek lesz,ahogy ebben az esetben is. "Kisírni magam valaki vállán, aki majd elfeledteti a másikat". Aha. Kedves hozzaallas.

2015. jan. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!