Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nemrég óta ismerjük egymást,de kölcsönös a szimpátia és tetszünk is egymásnak.

Csakhogy egyszer csalódott valakiben és iszonyúan nehezen enged magához közel,szinte úgy kell lerombolni a falat amit maga köré épített.Én is csalódtam de én próbálok hinni és bízni de ő nagyon nehezen,pedig tetszem neki

de én csak úgy érzem hogy hiába is lapátolok ha ő nehezen nyílik meg egy régi csalódás miatt,..


mit tegyek hogy jobb legyen, hogy végre megnyíljon?


Nem tudok a végtelenségig várni...



2015. jan. 13. 14:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sose várj
2015. jan. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 To7ka ***** válasza:
Ha valaki csalódott is valakiben, pláne ha egy valakiben, de aztán újra szerelmes lenne, vagy nagyon tetszik neki valaki, egész jó tempóban leszokták rombolni kis segítséggel azt a falat. Persze attól függ mennyire durva csalódás volt, de gondolom "csak" egy általános megcsalás. Amin azért nem olyan nehéz ám túllépni, megtudta időben, hogy az egy olyan pasi, akinél sokkal jobbat érdemel, és nincs rá szüksége. Most ha valakivel jól érzi magát, és hagyja hogy az ex barátja nyerjen, nem elég hogy megcsalta, még a boldogsága útjában is áll hónapokkal később... Na az nem teljesen normális. Én is azt mondanám, hogy ilyenre kár várni, valószínűleg nem Te vagy neki az az igazi új szerelem, nem annyira erős a szimpátia, ha szenvedősen megy.
2015. jan. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg neked nem akar megnyílni.
2015. jan. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sok esetben megéri várni.Ha türelmes vagy és apró lépésekben közeledsz hozzá,akkor meg fog nyílni,ez biztos.
2015. jan. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Neked kell lépned. Éreztetned kell vele, hogy ott vagy neki, hogy szereted és amikor nagyon mélyponton van fognod kell a kezét és a fülébe súgni, hogy történjék bármi te vele leszel. Akkor majd megfog nyílni neked.
2015. jan. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem egyáltalán nem biztos :/
2015. jan. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

nem ő és nem én vagyok az első és utolsó akit megcsaltak

de nem lehet új kapcsolatot létesíteni ha nem enged közel.

Félek hogy mindig benne motoszkál hogy talán én is bánthatom de hát ennyi erővel én is érezhetném..


ugye?

2015. jan. 13. 15:16
 8/10 anonim ***** válasza:
Simán
2015. jan. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bizonyítanod kell neki, hogy neked csak ő kell. Tettekkel, nem szavakkal.
2015. jan. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm
2015. jan. 13. 17:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!