Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem ennyire rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ennyire rosszul magamat?

Figyelt kérdés
4. hónapja voltam együtt a barátommal. Megszűnt az érzés, amit az elején éreztem iránta, és még csalódtam is benne egy apró dologban és elvesztettem a bizalmamat vele kapcsolatban. Tisztán láttam, amikor vele voltam, hogy ennek nincs értelme, mert ha nem érzek iránta sokat és még csak nem is bízok benne, szakítani kell. Megtettem, elmondtam neki. Ahogy elmondtam és otthagytam már rámjött a sírhatnék. Azóta folyamatosan elkezdek sírni, ha rá gondolok. Mellesleg egy iskolába járok vele... így még rosszabb. rosszkedvű vagyok, és nagyon rossz. 17l 19f
2015. jan. 13. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem lejárt volt a joghurt amit ettél.
2015. jan. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oh köszi.. :)
2015. jan. 13. 16:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincsmit! Legközelebb nézd meg a dátumot.
2015. jan. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát valóban, azt elfelejtettem... :)
2015. jan. 13. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!