Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legjobb legjobb barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb legjobb barátom összejött a 'titkos szerelmemmel'. Mekkora szarban vagyok, ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
mind a kettővel sokat vagyok együtt, egy társaságban is, úgyhogy a ne legyél velük 3asban baromi levágós lenne...
2015. jan. 13. 22:12
 1/3 CptTomato ***** válasza:

Ha a TITKOS szerelmed akkor mitől vágnák le? -.-

OMG... mond meg nekik h bocs de xy tetszik és neked kellemetlen velük lenni... aztán menj haza könnyíts magadon és felejtsd el.

2015. jan. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Seggbe rúgnám magamat, hogy miért titkoltam el a tikos szerelmemet a legjobb legjob barátom elől, és ha már eltitkoltam, miért nem léptem hogy én jöjjek össze vele.



Így azt mondom nyeld le amit főztél és élj tovább. Mostmár semmit se tegyél.

2015. jan. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha már a felnőtt kategóriába írtál, viselkedj úgy, mint egy felnőtt! Tudomásul veszed -ha eddig ez nem történt meg-, hogy az élet nem habostorta!
2016. márc. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!