Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha az egyik lány osztálytársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az egyik lány osztálytársammal szeretnék összejönni, és elhívom valahova vagy nem sikerül összejönni akkor tudja az egész osztály? :D

Figyelt kérdés
Vagy szarjam le h mindenki tudja, h ráhajtottam?
2015. jan. 13. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem szard le. De szerintem nem jó ötlet osztálytárssal kavarni, mert ha később megromlik a kapcsolatotok, akkor az nagyon kellemetlen tud lenni.
2015. jan. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jövőre érettségizek szóval nem kéne sok időt kibírni :D
2015. jan. 13. 22:20
 3/4 anonim ***** válasza:

egyik legfontosabb íratlan szabály, hogy osztálytárssal nem kezdünk.


szard le a többieket, nem azért. hanem azért, mert ha iskolásak vagytok, túl éretlenek vagytok ahhoz, hogy kezeljetek egy ilyen mértékű 'kötelező' összezártságot. ez hagyján, a szakítás mindig benne van. de ti utána nem tudjátok elkerülni a folytonos találkozást, és ettől pics.aszar lesz

2015. jan. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az osztálytárssal nem kezdünk szabály szerintem hülyeség. Ha az osztályból tetszik valaki,akkor is ráhajthatsz, különben más teszi meg helyetted.
2015. jan. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!