Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, ti mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti mit szólnátok, ha egy hónappal azután, hogy összejöttetek a párotokkal, bevallaná nektek, hogy pár hónappal azelőtt még vagdosta magát?

Figyelt kérdés
21 évesek vagytok mindketten
2015. jan. 13. 22:21
1 2 3
 1/21 RRR ***** válasza:
100%

semmit

igyekeznék,hogy többet ne tegye

2015. jan. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 CptTomato ***** válasza:
100%

Nagyon óvatosan kezelném ezt a témát...

de sok mást nem tehetsz még tuti nem bízik benned annyira hogy erről mélyebben beszéljen veled....

Adj neki időt hogy magától nyiljon meg.

2015. jan. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Próbálnám kideríteni miért tette.
2015. jan. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%
Nem lepődnék meg, hogy mazochista, miután velem jött össze.
2015. jan. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Igazából körülbelül tudom, hogy min ment keresztül, így első körben igyekeznék kerülni a témát. Ha pedig árulkodó jeleket tapasztalok, akkor biztos, hogy jobban odafigyelnék rá és megkérdezném, hogy minden oké-e.


Főleg, hogy mellettem lenni nem egy aranyélet. :D

2015. jan. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
nem szakítanátok vele?
2015. jan. 13. 22:26
 7/21 anonim ***** válasza:
47%
Ha biztosan abbahagyta, akkor semmi gond (bár 15 év fölött ez már komoly mentális probléma). De tudatnám vele, hogy a következő friss vágásnál megy a levesbe.
2015. jan. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Természetesen én is próbálnék neki segíteni lelkileg és elérni, hogy ne tegye többet, viszont valahol negatívan is érne a dolog, mert az nem lehet tudni, hogy mikor lesz megingás a kapcsolatban. Esetleg szakítás. Ha a lány én miattam ezután újra vagdossa magát, akkor magamat tartanám felelősnek. Nem én lennék a felelős, de én lennék az oka, annyi pont elég.
2015. jan. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok, fiatalabb barátnővel... hagytam, hogy kitárja nekem a szívét, és kirángattam őt a zord múltjából :)

21/F

2015. jan. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Vagy szerintetek ilyet jobb nem elmondani?
2015. jan. 13. 22:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!