Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki vagyok?

Figyelt kérdés
26 éves lány vagyok és a barátom 21 éves. Nagyon szeretjük egymást nem igazán látszódik arcukon a korkülönbég, amikor megkérdezem tőle, hogy biztos hogy nem zavarja-e azt mondja nem, gyönyörű vagyok. A szüleim nem örülnek a korkülönbségnek. Szinte hallani sem akarnak erről. Szörnyen érzem magam, de nem tudok éveket lefaragni a koromból viszont szakítani sem akarok.

2015. jan. 13. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem szeressétek egymást engem is mindig izélnek hogy mért vagyok túl fiatal csajjal de ha szeretem nem akarok mást :)
2015. jan. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást, akkor miért szakitanátok? Ne érdekeljen mások véleménye! :) L
2015. jan. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 opened paradise ***** válasza:

Már miért lennél?

Ne törődj másokkal,csak vele :)

2015. jan. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne a szüleidnek akarj megfelelni ha szereted a fiút nem számít az a pár év :)
2015. jan. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
sztem cukik vagytok ^_^
2015. jan. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ne is szakíts, csak magad miatt, más miatt soha, bárki mondja.
2015. jan. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mázlista a barátod.
2015. jan. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ő is ezmondja, de nem értem miért?! :D Később talán öreg leszek neki, amúgy nem magyar. Angol.
2015. jan. 14. 00:29
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért mondja, mert a legtöbb nő nála idősebb férfit keres, miközben rengeteg olyan férfi van, aki nála idősebb nőt keres, de ilyen nőt épp emiatt nehéz találni.
2015. jan. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez a pár év korkülönbség ebben a korban már semmit nem számít. Ha boldog vagy vele, akkor ne érdekeljen más véleménye. Majd megszokják. Felnőtt ember vagy, ne a szüleid véleménye miatt legyél vagy ne legyél együtt valakivel.
2015. jan. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!