Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit csinálsz ha barátod legjobb haverját ki nem állhatod?

Figyelt kérdés

a.Mégis elviseled, jópofizol, mert szereted a pasid.

b.Megmondod hogy hármasban ne találkozzatok többet.

c.Megkéred a pasidat, hogy ejtse a haverját.

d.Más. Mi az?



2015. jan. 13. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:

a.

Elfogadom, hogy ő a legjobb haverja, eszembe se jutna elválasztani őket egymástól. Max ha nem muszáj, nem tartózkodom vele egy légtérben.

2015. jan. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a srác a barátod legjobb haverja, akkor soha, de tényleg soha ne kérd meg arra, hogy ejtse. Talán azt még meg lehetne beszélni a barátoddal, hogy irritál a barátjának a viselkedése. Ha szeret, akkor ezt meg lehet a barátoddal beszélni. DE tényleg soha ne kérj meg senkit arra, hogy a kedvéért dobja a legjobb barátját.
2015. jan. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyet értek a #2-essel!

Én az a-ra szavazok. :)

2015. jan. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem az én barátom, soha nem kérnék olyat, hogy miattam ejtsen valakit, akivel jóban van
2015. jan. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

D: Én sem örülnék neki, ha ő ilyenre kérne, és pont ezért nem is tenném! Elviselném a jelenlétét, de nem jópofiznék, vagyok ennyire egyenes.

Egyébként lehet, hogy egy kis idő múlva, mikor jobban megismerek, akkor kialakul egy normális baráti kapcsolat is. Persze nem tudom, hogy mióta és mennyire ismered, de ha friss, akkor adj esélyt ennek a lehetőségnek is.

2015. jan. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szóval általában ezzel ellentétben látok példákat. A fickó kvázi sokat lóg a srácokkal a nőci mindent elkövet, hogy leválassza a pasit a többitől. Így ment tönkre sok barátságom. Aztán amikor meg szakítanak jön a visszakönyörgés hogy mégis barát vagyok stb. De eddig nem voltam fontos most meg igen. Hogy van ez?

A nőkben ösztönös családcentrikus védő mechanizmus ez.

2015. jan. 22. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!